Cydia 12 tane güncelleme geldi ?

AhMeTK™

Apple Sever
Konular
20
Cydia bugün 8 bir 4 bir günceleme geldi .. bir sıkıntı olurmu nedir ? arkadaşlar

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
626
bana da geldi, neden istemediğimiz biseyi yukletiyor ki

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tweak cleaner 12 Kaldırabilirsiniz yüklü olmasını istemezseniz sorun yok yüklensede o bir kurtarıcı tweak aslında normalde bir cydia nın bir tweak e bağlı.

Her cihazda olması gereken bir Araç aslında. Bazen yüklenen tweakler cihazı çıkmaza sokabiliyor. İşte bu sırada aranan tek ilaç tweak cleaner 12 bizler bile kullanıyoruz kullanmamak size kalmış arkadaşlar

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171
Bana sileotr repodan tweak cleaner 12 yükletti güncelleme ile. Ve ben bu tweaki hiç yüklememiştim. Yükledi sonra sildim. Neden sileotr reposu bu güncellemeyi attı?

Aslında garip bir durum çünkü bende yüklü olmamasına rağmen güncellemeleri yaptım. Ama tweak cleaner 12 yüklü Olarak gelmedi. Daha önce kaydetmiş olabilirmisinz. Anlamadım. Ama yüklü olmasıda büyük bir kayıp değil Kazanç tr olması

ac6bb28f92a559b406ce12343ca3d899.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Leoo

Apple Sever
Konular
13
Tweak cleaner 12 Kaldırabilirsiniz yüklü olmasını istemezseniz sorun yok yüklensede o bir kurtarıcı tweak aslında normalde bir cydia nın bir tweak e bağlı.

Her cihazda olması gereken bir Araç aslında. Bazen yüklenen tweakler cihazı çıkmaza sokabiliyor. İşte bu sırada aranan tek ilaç tweak cleaner 12 bizler bile kullanıyoruz kullanmamak size kalmış arkadaşlar

Evet bazı kullanıcılara tweak cleaner güncelleme ile kendi yüklendi bendede aynı şekilde sorun yaratmaz kullanabilirsiniz belki ilerde lazım olur kalsın bencede

wolfdr

Apple Sever
Konular
0
Aslında garip bir durum çünkü bende yüklü olmamasına rağmen güncellemeleri yaptım. Ama tweak cleaner 12 yüklü Olarak gelmedi. Daha önce kaydetmiş olabilirmisinz. Anlamadım. Ama yüklü olmasıda büyük bir kayıp değil Kazanç tr olması

ac6bb28f92a559b406ce12343ca3d899.jpg

Faydali olabilir. Fakat ben hic yuklemedim ve yuklemekte istemedim. Guncelleme ile gelmesi beni guvenlik acisindan tedirgin etti acikcasi. Neden oldugu konusunda repoyla ilgili arastirma yapabilir misiniz?

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171
Faydali olabilir. Fakat ben hic yuklemedim ve yuklemekte istemedim. Guncelleme ile gelmesi beni guvenlik acisindan tedirgin etti acikcasi. Neden oldugu konusunda repoyla ilgili arastirma yapabilir misiniz?

@onderazazi bundan bahsediyorsun benim dostum benim Trappledestek reposunu yardım eden kuranlardan ve 2 repoda bizim. Tweak cleaner. 12 den bahsediyorsun arkadaşım benim kullandığım ve nerdeyse onlarca kişiye görüntülü cydia tı kurtardığım tweakten 10 binlerce insan indirme yapmış tweakten bahsediyorsun bekle video atıyorum

Video da ben cleaner 12 ettim cydia da tweakler silindi kendi telimde yaptım güven olarak ne istıyorsun.

Ekli dosyayı görüntüle C669AE46-FF07-4B9B-938D-DB178050FBC2.MP4
384DB032-2615-4B67-92BB-F72446470ED6.png

Hiç bir tweak kalmadı ve bu tweak bir harf hatasıyla cydia Çökertme’ye.meydan verebilir bu yüzden insanlar hata yapabilir bu tweakler elle yazılır ve PC’de işleniyor basit işler değil düzeltmiş arkadaş sıkıntı yok

95A71441-A197-4F9B-87C9-12D9AB00CDFA.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
168
gözden kaçan hatalar meydana gelir bunlar tırnak etmeyecek işlerdir.. büyütmenin anlamı yok bu işin uzmanı @onderazazi piri diyebiliriz... hatasız kul olmaz tele zarar vermez kimseninde bilgisine ihtiyacı olmaz gereksiz boş işler yorumlar bence... tweak cleaner 11 bile kullanan biriyim... yakışmıyor güven meselesi heleki @onderazazi için :):D

wolfdr

Apple Sever
Konular
0
@onderazazi bundan bahsediyorsun benim dostum benim Trappledestek reposunu yardım eden kuranlardan ve 2 repoda bizim. Tweak cleaner. 12 den bahsediyorsun arkadaşım benim kullandığım ve nerdeyse onlarca kişiye görüntülü cydia tı kurtardığım tweakten 10 binlerce insan indirme yapmış tweakten bahsediyorsun bekle video atıyorum

Video da ben cleaner 12 ettim cydia da tweakler silindi kendi telimde yaptım güven olarak ne istıyorsun.

Ekli dosyayı görüntüle 5744
Ekli dosyayı görüntüle 5745

Hiç bir tweak kalmadı ve bu tweak bir harf hatasıyla cydia Çökertme’ye.meydan verebilir bu yüzden insanlar hata yapabilir bu tweakler elle yazılır ve PC’de işleniyor basit işler değil düzeltmiş arkadaş sıkıntı yok

Ekli dosyayı görüntüle 5746
Konu tweaking faydali olup olmamasi degil. Konu reponun durup dururken guncelleme diye bir tweak atmasi. Fakat yanlislikla olmus.

engin

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone X
Konular
53
Konu tweaking faydali olup olmamasi degil. Konu reponun durup dururken guncelleme diye bir tweak atmasi. Fakat yanlislikla olmus.
Önder hoca güncelleme yaparken hatalı etmiş o sırada cydia güncelleme yapınca birlikte etmiş sonra düzeltmiş ama indirenler indirmiş malesef istemeden olmuş ?

Geri