Cydia Impactor alternatif 'AltDeploy Yayınlandı..

Konular
1,163
7441

Saurik , Kasım ayında Cydia Impactor'u düzeltmenin yollarını arayacağını ima etti , ancak o zamandan beri böyle bir güncelleme için beklenen ETA'yı geçerek kendi jailbreak topluluğu kendilerinin harekete geçmesini sağladık. Yeni çıkan çabalar, @pixelomer tarafından AltDeploy adlı macOS için bir Cydia Impactor alternatifi yayınladı.

AltDeploy hakkında ilk bakışta fark edeceğiniz ilk şey, uygulamanın Cydia Impactor'dan farklı olarak, Mojave ve sonraki sürümlerde yerel karanlık modu desteklemesi . Arayüze, bağlı tüm iOS cihazlarını göstererek ve yüklemek istediğiniz bir .IPA dosyasını seçmenize izin veren Cydia Impactor ile neredeyse aynı görünüyor. örnek

AltDeploy-GIF.gif

Cihazınızı ve .IPA dosyasını seçtikten sonra AltDeploy , Mail uygulamasının tercihlerinden etkinleştirilmesi gereken bir .app eklentisi yükleyecektir . Eklenti etkinleştirildikten sonra, alt uygulamanın düzgün çalışması için AltDeploy'u kullandığınızda Mail uygulaması açık olmalıdır.

7442

Tıpkı Cydia Impactor'da olduğu gibi, uygulamayı Apple Kimliğinizle imzalamanız gerekir. Bu, Apple Kimliğinizin kullanıcı adını ve şifresini uygulamaya girmeniz anlamına gelir.

7443

AltDeploy'u test ettiler arkadaşlar ve unc0ver jailbreak'in kurulumunda oldukça iyi çalıştığını bilsekte. aracın güvenliği için hiç bir şey diyemem.. . Bunu göz önünde bulundurarak, Apple kimliğinizi bu üçüncü taraf uygulamasına kendi sorumluluğunuzda girersiniz ve gerçek kimlik bilgilerinizi bir uygulamaya koymamak için sahte
Apple Kimliği oluşturmanızı şiddetle öneririz.

FORUM YÖNETİMİ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jailbreak aracı yüklemeyi denemedim ama 2GB bir dosyayı yüklemek istediğim uygulamadan atıyor.

appletv desteklenmiyor galiba ne yaptıysam chimeratv yükleyemedim

appletv desteklenmiyor galiba ne yaptıysam chimeratv yükleyemedim
şu şekilde appletv ye jailbreak yapabildim:

-sanal macos makina
-ücretsiz geliştirici hesabı
-macos ta xcode uygulaması kurulacak
-xcode ile sertifika sorunu çözülecek (burayı anlatmam zor youtube videoları mevcut ordan baktım)
-appsinger açıp xcode de oluşturulan sertifika ile chimeratv yeniden işlenecek
-yeni sertifikalanan chimeratv xcode uygulamasıyla macos tan bağlı apple tv ye atılacak. İşlemler haftalık bu şekilde tekrarlanacak. Denedim oldu youtube videoları mevcut oralardan yapabilirsiniz

şu şekilde appletv ye jailbreak yapabildim:

-sanal macos makina
-ücretsiz geliştirici hesabı
-macos ta xcode uygulaması kurulacak
-xcode ile sertifika sorunu çözülecek (burayı anlatmam zor youtube videoları mevcut ordan baktım)
-appsinger açıp xcode de oluşturulan sertifika ile chimeratv yeniden işlenecek
-yeni sertifikalanan chimeratv xcode uygulamasıyla macos tan bağlı apple tv ye atılacak. İşlemler haftalık bu şekilde tekrarlanacak. Denedim oldu youtube videoları mevcut oralardan yapabilirsiniz
Teşekkürler kardeşim deneyeceğim

Windows 10 da bu hatayı alan arkadaşlar. Bu linkten
1.2.1 beta sürümünü indirip öyle deneyin. Eğer olmazsa itunes ve icloud silip apple sitesinden tekrar yükleyin. Kesin çözüm

Ekli dosyalar

• BB126F3B-1B72-400F-B232-571C3073D195.png
    BB126F3B-1B72-400F-B232-571C3073D195.png
    545.3 KB · Görüntüleme: 36
  • 6BA3E103-95BE-4795-ABCE-913EEB8BE4D3.jpeg
    6BA3E103-95BE-4795-ABCE-913EEB8BE4D3.jpeg
    4.3 MB · Görüntüleme: 36
  • 3521212B-D182-4A2B-8A9D-304A54A64D4E.png
    3521212B-D182-4A2B-8A9D-304A54A64D4E.png
    13.3 MB · Görüntüleme: 36

Yeni Konular

Geri