Cydia Impactor “Xcode 7.3” hata düzeltmesinin Aralık ayı ortalarında gelebileceğini söyledi

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
6690

Saurik, geleceğini ve Apple'ın Mac ve iOS için en son yazılım güncellemelerinin bazılarını bastığından beri kullanıcıların yaşadığı özellikle sinir bozucu bir hatayı tartışmak için Salı günü öğleden sonra Twitter'da açıklama yaptı.
Daha spesifik olarak, Saurik, Cydia impactor , , veya gibi ilgili bir jailbreak uygulamasını pc den yüklemeye çalışırken kullanıcılarına 7.3'e yükseltme yapmaları gerektiğini söyledikleri hatadan bahsetti . Bu mesaj şöyle bir şeye benziyordu:

6691

6692

Saurik’in programı en azından Aralık ayının ortasına kadar , yani Cydia Impactor kullanıcıları için Xcode 7.3 hata mesajını çözebileceği zaman bahsettiği zaman dilimi olarak kaydedildi. Ayrıca, mevcut koşulların karmaşıklığına bağlı olarak , yalnızca ve desteklenen platformlar olarak bırakarak Linux desteğini bırakmak zorunda kalabilir

Desiredesire

Apple Sever
Konular
10
Selamlar,
Umarım en kısa sürede hallederler zira çok uğraşılıyor.
Geçen hafta JB yi kaybettim ve bu sorunla karşılaştım. İnternette araştırdım ve 3utools u yükledim. electra yı install ederken hep hata verdi durmadan retry i tıkladım ve 6-7 deneme sonrası sorunsuz yükledi ve JB yi tekrar yapabildim. En azından bu konuyu okuyan arkadaşlar içinde bilgi olması amaçlı bilgi vereyim dedim.

Kemal Kürşat 

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
106
Web sitesi
www.trappledestek.com