Cydia masa üstünde Sıfırlama sonrası

r1rsh

Apple Sever
Konular
1
Merhaba. Ben cydia yukledim bir hafta once bir kac saar icerisinde ban yedi telefon acilib kapandi ve uygulamaya giremedim. Bendeki surum 13.1.3. Sonra telefonu sifirladik Ama cydia silinmedi ama acilmiyorda. Ve banka uygulamalarina girdiyimde telefonunuzda cydia oldugu ucun giris yapilamiyor diyor. Lutfen bana cydiayi nasil sileceyim konusunda yardimci olurmusunuz? Tekrak jailbreak yapib silmemmi gerek? Ve uncoverde hangi tiki aktiv edibde silmem gerek?

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Merhaba. Ben cydia yukledim bir hafta once bir kac saar icerisinde ban yedi telefon acilib kapandi ve uygulamaya giremedim. Bendeki surum 13.1.3. Sonra telefonu sifirladik Ama cydia silinmedi ama acilmiyorda. Ve banka uygulamalarina girdiyimde telefonunuzda cydia oldugu ucun giris yapilamiyor diyor. Lutfen bana cydiayi nasil sileceyim konusunda yardimci olurmusunuz? Tekrak jailbreak yapib silmemmi gerek? Ve uncoverde hangi tiki aktiv edibde silmem gerek?
Tekrar jailbreak yaparak kaldırmay dene olmazsa ipsw sitesinden güncel sürümü indirip bilgisayar üzerinden temiz kurulum yap sorun düzelecektir.
Telefon üzerinden yaptığın sıfırlamada bu gibi sorunlar oluşabiliyor.

r1rsh

Apple Sever
Konular
1
n
Tekrar jailbreak yaparak kaldırmay dene olmazsa ipsw sitesinden güncel sürümü indirip bilgisayar üzerinden temiz kurulum yap sorun düzelecektir.
Nasil Rootsf yapa bilirim? Sadecr Rootsf seceneginimi aktif etmeliyim?

Artemis

Administrator
Admin
Üye
Apple Sever
Konular
64

kardeşim Cydia varken telden sıfrladıgınız an telefonda cydia kalır.. bu yüzdendirki .. ilk önce Jailbreak etmeniz .sonrada... cydia restore yani ayarlar .. ve Refresh icon cache ve Restore rootFS işareytleyip .. içinden cydia kaldırmanız ve sonradan telefonun ayarlar kısından sıfrlamınız gerek ... bukadar...

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
kardeşim Cydia varken telden sıfrladıgınız an telefonda cydia kalır.. bu yüzdendirki .. ilk önce Jailbreak etmeniz .sonrada... cydia restore yani ayarlar .. ve Refresh icon cache ve Restore rootFS işareytleyip .. içinden cydia kaldırmanız ve sonradan telefonun ayarlar kısından sıfrlamınız gerek ... bukadar...
checra1n de nasıl işlem yapmamız lazım

Artemis

Administrator
Admin
Üye
Apple Sever
Konular
64
checra1n de nasıl işlem yapmamız lazım

Checkra1n uygulamasına girdiginde.. restore edin.. error yazızı çıkarsa .etmez ise . pcden tekrar başlatıp options kısmına gelip safe mod işareetkleyip checkra1n edin.. sonra restore deyin.. kalkacak .. cydia.

r1rsh

Apple Sever
Konular
1
Çok sağol kardeşim yapdım oldu cydia yazisi silindi format aticam simdi çox sağol

Geri