Dead Cells'in geliştiricisi Rogue-Like türünde yeni Prince of Persia oyunu yapıyo

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
159
Ubisoft'tan güzel haberler var! Dead Cells'in yapımcısı Evil Empire stüdyosu tarafından The Rogue Prince of Persia adıyla yeni oyun geliyor! Benim gibi Rogue-Like manyakları ve Prince of Persia severleri için harika bir haber diyebiliriz. Henderson'ın ifadesine göre “oyun sürekli ücretsiz güncellemeler alacak ve zaman içinde evrilecek”. Ayrıca kaynaklarda şirketin kurulduğu günden bu yana oyunun geliştirildiği söyleniyor. Yani 2019 yılından beri geliştirildiği ifade edilmekte. Söylentilerde oyunun bu yılın sonlarına doğru erken erişime açılacağı yönde.

Motion Twin'in Dead Cells için içerik üretmeyi bırakacağı ve oyunun lansman sonrası desteğinden sorumlu stüdyo Evil Empire'ın başka projelere geçeceği 9 Şubat 2024'te duyuruldu.

Son olarak, bana göre Dead Cells oyunuyla kendilerini kanıtladılar ve bu sebepten ötürü beklentimi yükseklerde tutuyorum. Umarız sorun yaşanmadan çıktığı zaman kendisini oynayabileceğiz.

Kaynak :
1712203935630.png

Geri