Dopamine 2 jailbreak kurulum ve yüklenmesi gereken ilk tweakler

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
merhaba arkadaşlar dopamine jailbreak kuulum ve guncelemeler sonrasında ilk yüklnmesi gereken tweakler anlatmak istedim ..

VİDEO
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Son düzenleme:
Hocam jb yaptıktan sonra vakıfbank uygulamayı açmıyor dopamine’nin içinde “jailbreak sakla” kısmını aktif edince açıyor bu seferde crane kullanamıyorum bunu nasıl çözerim yardımcı olursan çok sevinirim

Hocam jb yaptıktan sonra vakıfbank uygulamayı açmıyor dopamine’nin içinde “jailbreak sakla” kısmını aktif edince açıyor bu seferde crane kullanamıyorum bunu nasıl çözerim yardımcı olursan çok sevinirim

Shadow - yada Choicy tweaklerini bir test et hocam .

Güzel anlatım,
benim cihazım phone 14 ios16,
jailbreak yap deyince şifre sormuyor,
alpine olan kısım es geçiyor....
ipadan dolayı mı?
teşekkür ederim

Güzel anlatım,
benim cihazım phone 14 ios16,
jailbreak yap deyince şifre sormuyor,
alpine olan kısım es geçiyor....
ipadan dolayı mı?
teşekkür ederim
Orayı es geç diyebiliyorsunuz aynı ipa saten şifre koymadan direk geçsende bir sorun olmaz

merhaba arkadaşlar dopamine jailbreak kuulum ve guncelemeler sonrasında ilk yüklnmesi gereken tweakler anlatmak istedim ..

VİDEO
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Tesrkkürler abi eline sağlık 🙏

Shadow - yada Choicy tweaklerini bir test et hocam .
Maalesef onlar işe yaramadı ama şöyle bir çözüm ürettim appdata yükledim ardından sürüm düşürdüm bu sefer crane ile aktif ettiğim ikinci hesap açılıyor ama ilk hesap açılmıyor

Maalesef onlar işe yaramadı ama şöyle bir çözüm ürettim appdata yükledim ardından sürüm düşürdüm bu sefer crane ile aktif ettiğim ikinci hesap açılıyor ama ilk hesap açılmıyor
Hangi uygulama hocam hesap giriş olmadan yazıyor ise Deliturk video denesin

@Hayaletjack, hocam video yapmış resim attı deneyin vakıf bank girerken atıyormuş sonrasında düzelmiş

66314C79-E06B-466E-B375-EE8E5207CD96.png

Shadow/ Applications/ Enable Shadow / Essantial HOOKS 4 madde / M1Mac işaretlenecek

Geri