Downgrade iOS 15 den 14 sürümüne düşürme (MacOS)

onderazazi

Tweak Developer
Apple Sever
Konular
10
Support Devices: iPad Air iPad Mini 2 iPad Mini 3 iPad 6 iPad 7 iPod touch 7 iPhone 5s iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone X

Download Link: FutureRestore-GUI:
checkra1n:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Support Devices: iPad Air iPad Mini 2 iPad Mini 3 iPad 6 iPad 7 iPod touch 7 iPhone 5s iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone X

Download Link: * Gizli metin: alıntı yapılamaz. *

FutureRestore-GUI:
checkra1n:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Önder hocam iphone 11 için daha çıkmadı demi uygun seb 15 den 14 düşmek için

Önder hocam iyi günler. İphone 8 plus neden olmuyor acaba veya ben mi göremedim?

videoda a12 cihazlar için seçenek var acaba xs max te denesem olurmu face id olmasada olur

videoda a12 cihazlar için seçenek var acaba xs max te denesem olurmu face id olmasada olur
10.6 img4 var .. paketlerde. oda a11 CİHAZLAR İÇİN.. arkadaşım. yani 8 8 plus ve X .. İÇİN.. a12 desteklemiyor .. biliyorum denemesini yap ama olmaz
önder hocam yanlış söylemiş a12 yerine a11 a10 yazması gerekliydi ..

Son düzenleme:
hocam ipsw.me adresinde iphone 8 plus gsm için aka iPhone10,5 yazıyor. ancak downgrade klasöründe 10,5 ile alakalı bir img4 dosyası yok. hangisini kullanırsak olur. Bir de ben şuan iphone 8 plus 15.4.1 sürümündeyim. SHSH kaydı daha önce hiç almadım bu sürümde alıp o shsh kaydını mı kullanıcam yoksa önceden almış olmam gerekiyormuydu?

hocam ipsw.me adresinde iphone 8 plus gsm için aka iPhone10,5 yazıyor. ancak downgrade klasöründe 10,5 ile alakalı bir img4 dosyası yok. hangisini kullanırsak olur. Bir de ben şuan iphone 8 plus 15.4.1 sürümündeyim. SHSH kaydı daha önce hiç almadım bu sürümde alıp o shsh kaydını mı kullanıcam yoksa önceden almış olmam gerekiyormuydu?
daha önceden açık iken alınması gerekiyordu.. 14 sürümleri açıkken. malesef. shsh kaydı olmadığı için. düşüremezsiniz..

10.6 img4 var .. paketlerde. oda a11 CİHAZLAR İÇİN.. arkadaşım. yani 8 8 plus ve X .. İÇİN.. a12 desteklemiyor .. biliyorum denemesini yap ama olmaz
önder hocam yanlış söylemiş a12 yerine a11 a10 yazması gerekliydi ..
teşekkür ederim

iphone 11 15'ten 14 e düşürme var mıdır arkadaşlar.

merhaba SHSH kaydı yoksa işe yaramaz mı iphone 7

İp12mini 14.5 fugu jb var. 15 jbli sürüme yükseltilebilirmi?

Yeni Konular

Geri