Dra1n Türkçe

Konular
626
Daha fazla  
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Açıklama. Hangi paketlerin pilinizi tükettiğini öğrenin! - Pilinizi hangi ince ayarların tükettiğini öğrenin
Uygulama Tasarımı : Dra1n, ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için modern, temiz, uygulama tasarımıyla birlikte gelir. Dra1n ayrıca şık bir web arayüzü içerir, böylece verilerinizi başkalarıyla karşılaştırabilirsiniz.
Uyumluluk. İOS 11 ila 14.4.2 ile uyumlu
Sürüm : 1.4.3

Repo.
Düzenleyen. @OkkoOkan

1596656210001.png1596656221705.png1596656230767.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Açıklama. Hangi paketlerin pilinizi tükettiğini öğrenin! - Pilinizi hangi ince ayarların tükettiğini öğrenin
Uygulama Tasarımı : Dra1n, ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için modern, temiz, uygulama tasarımıyla birlikte gelir. Dra1n ayrıca şık bir web arayüzü içerir, böylece verilerinizi başkalarıyla karşılaştırabilirsiniz.
Uyumluluk. İOS 11 ila 13.6 ile uyumlu

Repo.
Düzenleyen. @OkkoOkan

Ekli dosyayı görüntüle 10501Ekli dosyayı görüntüle 10502Ekli dosyayı görüntüle 10503
Günaydın Teşekkür ederim şarja çok etki eden suçlu tweaklarıda gösterir emeğe saygı

1.1 güncellemesi repoya ne zaman gelir?

iphone 6 12.4.4 sürümde safe moda atiyor :(

Uyumluluk. İOS 11 ila 13.6 ile uyumlu
Sürüm : 1.2

Repo.
Düzenleyen. @OkkoOkan

Ekli dosyayı görüntüle 10501Ekli dosyayı görüntüle 10502Ekli dosyayı görüntüle 10503
Elinize sağlık arkadaşlar

@josepH

merhaba tweaki kurdum aşağıdakiler sanırım çok şarj tüketenler ama listede olan tweaklarin bazıları şuan kurulu değil ve altstore ile uygulama yüklemeside yapmadım, altstorenin kendisini yüklemiştim, ilgili penceredekilere anlam veremedim.

EF872A9E-7FC4-4A28-A0F3-DF21B0CAF8FE.png

@josepH

merhaba tweaki kurdum aşağıdakiler sanırım çok şarj tüketenler ama listede olan tweaklarin bazıları şuan kurulu değil ve altstore ile uygulama yüklemeside yapmadım, altstorenin kendisini yüklemiştim, ilgili penceredekilere anlam veremedim.

Ekli dosyayı görüntüle 12056

Pile olan etkisinin seviyeleri. Kırmızı çok yüksek, sarı orta, mavi az etkiliyor demek. Listede ismi olmayan tweaklar varsa onlar hiç etkilemiyor anlamına gelmektedir..

Geri