Elmada kaldım

dreguleryuz

Apple Sever
Konular
6
Daha fazla  
Elmada kaldım. Jailbreak kurtarabileceğim bir yöntem var mı? IOS 11.4 beta 3 imzası açık mı?

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Şimdi de pro bulmaya çalışacağız :))

@dreguleryuz dostum pro sürüme falan ihtiyacın yok cihazın kablo ile pc ye bağlıyken orta tuşa basarak güç tuşuna bas dfu modda açılacak daha sonra işlemleri tekrar la

@dreguleryuz dostum pro sürüme falan ihtiyacın yok cihazın kablo ile pc ye bağlıyken orta tuşa basarak güç tuşuna bas dfu modda açılacak daha sonra işlemleri tekrar la
Firmware versión 11.4.1 diyor basarsanız yükseltecek.
5a76d4c6bfc81c582e8e2ace31482010.jpg

Ben ne yapayım yazılımı yükselteyim mi? Bir çaresi yok sanırım. Elma logosu kısır döngüye girdi. Açılıp kapanıyor 3 4 saniye arayla

• Cihazımızı açma / kapama butonuna basılı tutarak kapalı konuma getirelim.
  • İki saniye açma / kapama tuşuna basarak cihazı uyandıralım. arkadaşım
  • Açma / kapama düğmesinden elimizi çekmeden hızla (menü) tuşuna 10 saniye basılı tutalım.
  • Açma / kapama tuşundan elimizi çekelim ama menü tuşuna basmaya devam edelim. lütfen
  • 10 saniye daha bekleyelim.
Bu aşamadan sonra cihazımız siyah ekrana dönmüş ve DFU moduna alınmış olacak, eğer bu işlemler sırasında cihazınız bilgisayara da bağlıysa çıkacak olan sistem seslerinden de işlemlerin yapıldığını anlayabilirsin dene bi

Benim telefon iphone 7 plus . dediklerinizi açma/kapama ve ses kısma tuşu ile yapıyorum. Dediklerinizi yaptım. Ama reiboot ben, her defasında yukarda ekran görüntüsü paylaştığım yere getirdi. Yazılımı 11.4.1 e yükselt dedi.

Cihazı kapatma tuşuna basarak kapatamıyorum. Elma logosu 4 saniye aralıklarla açılıp kapanıyor. Dfu moda alıyorum ekranda kablo ve iTunes işareti beliriyo. Reiboot tan dediğiniz adımları yaptım ama her defasında beni yazılım yükseltme adımına götürüyor.
  • Cihazımızı açma / kapama butonuna basılı tutarak kapalı konuma getirelim.
  • İki saniye açma / kapama tuşuna basarak cihazı uyandıralım. arkadaşım
  • Açma / kapama düğmesinden elimizi çekmeden hızla (menü) tuşuna 10 saniye basılı tutalım.
  • Açma / kapama tuşundan elimizi çekelim ama menü tuşuna basmaya devam edelim. lütfen
  • 10 saniye daha bekleyelim.
Bu aşamadan sonra cihazımız siyah ekrana dönmüş ve DFU moduna alınmış olacak, eğer bu işlemler sırasında cihazınız bilgisayara da bağlıysa çıkacak olan sistem seslerinden de işlemlerin yapıldığını anlayabilirsin dene bi

tweak yuklemeden sadece jailbreak ettigin için bu duruma getirmesi çok ilginç

hafıza kaç ? hafıza dolu dedimi ?

sterseniz biraz daha araştırın ama elmada kalma sorununu çözmenin 2 yolu var
Hard resette telefon açılsaydı olurdu.

İsterseniz bide safe moda almayı deneyin

1. Cihazı tamamen kapatın
  2. Power ve Ses açma tuşlarına basılı tutarak cihazı açın
  3. Elma logosu geldiğinde power tuşunu bırakın
  4. Cihaz tamamen açılana kadar ses açma tuşuna basılı tutun
başka çare yok

Deneyeyim. Olmaz ise 11.4 için jailbreak çıkmasını bekleyeceğim 3-4 ay daha. Ne lanet şeymiş bu iş. Pangu babayı özledim yahu.
tweak yuklemeden sadece jailbreak ettigin için bu duruma getirmesi çok ilginç

hafıza kaç ? hafıza dolu dedimi ?

sterseniz biraz daha araştırın ama elmada kalma sorununu çözmenin 2 yolu var
Hard resette telefon açılsaydı olurdu.

İsterseniz bide safe moda almayı deneyin

1. Cihazı tamamen kapatın
  2. Power ve Ses açma tuşlarına basılı tutarak cihazı açın
  3. Elma logosu geldiğinde power tuşunu bırakın
  4. Cihaz tamamen açılana kadar ses açma tuşuna basılı tutun
başka çare yok

Deneyeyim. Olmaz ise 11.4 için jailbreak çıkmasını bekleyeceğim 3-4 ay daha. Ne lanet şeymiş bu iş. Pangu babayı özledim yahu.

sorun çözüldümü arkadaşım..

Bu Turkcel e verdiğiniz cihaz değil umarım geçmiş olsun

O cihaz maalesef. O gün başıma gelmedik kalmadı böyle. Nazar mı değdi ne her şey şerif hocamın o malum kilit ekranı widgetını kurmamla başladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O cihaz maalesef. O gün başıma gelmedik kalmadı böyle. Nazar mı değdi ne her şey şerif hocamın o malum kilit ekranı widgetını kurmamla başladı

Kilit ekranı bende kurdum kesin bir şeyle çakışmış olabilir bende sağlam kısmet be usta

Kilit ekranı bende kurdum kesin bir şeyle çakışmış olabilir bende sağlam kısmet be usta

Yanlış anlaşılmasın. Ben espri yaptım. Widgeti uzun zamandır arıyorduk şerif hocam sağolsun buldu. Durumun onla alakası yok. Sıkıntı olan durum şu: ben herhangi bir tweak kurduğumdan dolayı elmada kalmadım. Telefonumda jaiibreak yoktu. Electra uygulamasını yükledim. Tweak işareti kapalı jailbreak butonuna bastım. Telefon kapandı ve elmada kaldı. Tamamen benim talihsizliğim.

Geri