EmojiPort Ayarlarda Gözükmüyor

Swealy

Üye
Arkadaşlar merhaba. EmojiPort kurmak istedim fakat ayarlarda tweaklerin olduğu kısımda bulamıyorum. Arama kısmına emoji yazınca bu çıkıyor, ona bastığımda ayarlara atıyor tweak menüsüne ama orda da bulamıyorum. Neden gözükmüyor?

Ekli dosyalar

• C780A2AF-C685-46FA-8CAC-FC98BDA565D3.png
    C780A2AF-C685-46FA-8CAC-FC98BDA565D3.png
    3.4 MB · Görüntüleme: 4
Sileo'dan ''KUR'' kısmına basmama rağmen kurulma ekranı önüme gelmiyor bu konularda pek bilgili değilim yardımcı olursanız sevinirim

İOS 15.4 İp 6s
Dopamine
Depends firmware (>= 12.0), firmware (<< 17.4), com.ps.emojiattributes (>= 1.8.0~b1) | com.ps.emojiattributes-meowbrek (>= 1.8.0~b1), com.ps.emojilibrary (>= 1.6.0~b2), com.ps.emojiport10resources (>= 1.6.0~b1)
  • bu gördügünüz gerekli bağımlıılklardır beraberinde yüklenmesi gerekenlerdir..
Yüklenmesi gereken tweak : EmojiPort (iOS 12.0-17.3)
tr çevirip yaapbilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam hepsi yükleniyor ama sadece emojiattributes-meowbrek yükleyemedim sanırım ondan kaynaklı sorun

Hocam hepsi yükleniyor ama sadece emojiattributes-meowbrek yükleyemedim sanırım ondan kaynaklı sorun
verdigim deb filza ile veya silo üzerinden yüklemeye çalış . alttaki dosyayı
yapacak bir şey yok ozaman sileoda bir şeyler eksik.. olmaz ise..

Ekli dosyalar

• com.ps.emojiattributes-meowbrek_1.8.0~b1_iphoneos-arm64.deb
    21 KB · Görüntüleme: 1
Başka bir cihaza sorunsuz kurmuştum aslında ama neden olmadı şimdi bilmiyorum.
KUR tuşuna dokunuoyurm ama tepki alamıyorum normalde bu tek tek yüklemeye çalıştığım şeyleri tek bir seferde yüklemesi gerekmiyor mu?

Onu kuramam ya depolama alanım çok az benim 16 gb telefon
Sadece emojileri kullanmak ve youtube reklamsız olsa kafi bana o yüzden jailbreak kurmak istiyorum
Başka yöntem galiba Xina jailbreak güncel etmişti
15.4.1 e kadar destekli bakın isterseniz ama oda A12 ve üzeri cihazlar için olmalı

a12 üzeri dogrudur .. . arkadaşım jailbreak kaldırıp temiz bir kurulum gerekli repolar ve tweakleri yükle oyle bir daha dene

Sileoda tıklama yapmıyor indirmiyor ise. gerekli bagımlılık yada gerekli tweak isteyen bir repo eksik o repoyu yüklemenizi ister. mesela örnek
1712663429445.png
bu tür resimde kırmızı bir istek yok ise. yine gerekli orjinal repolardan eksik anlamına gelir.. düzgün kurulum yapıp tekrar deneyin.
ve gerekli repoların yüklü olmasına dikkat edin..

Geri