Erika

Konular
164
Daha fazla  
Cihaz
iphone X
CyDown++ tweak ile Sileo desteği, The_SamminAter, Sudo ekleyemedim ve Sileo için Erika adında ücretsiz bir tweak downloader yaptım.

Nasıl çalışır:
  1. Sileo'da bir ince ayar tasvirinin yani tweak sayfasının en altındaki packages ismine en altına gidin ve paket kimliğine (com.developer.tweak) dokunun.
  2. Erika, tweak'i CyDown'ın sunucusundan indirecek ve /var/mobile/Erika'ya koyacak.
  3. Birkaç saniye sonra, indirme durumunu gösteren bir menü belirecektir.
  4. İndirme başarılı olursa, mavi bir Get Zappy düğmesine sahip olacaksınız, Filza'ya yüklemek için buna tıklayın
  5. Açılır pencereden kurtulmak için yukarıdan aşağıya doğru kaydırın veya Zappy'yi Alma'ya dokunun.

Repo:
Sürüm: 1.8
Uyumluluk. 13 - 14.8.1 Çalışıyor

1.jpg1DD71B4A-8062-4259-9A10-9E4CBEF98323.jpeg1B2B5D6F-3549-45DA-805C-25BA82DF699A.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tavsiri ne oluyor bunu anlayacağımız şekilde yazarsanız seviniriz Sileo içine bakıyorum herhangi bir şey yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CyDown++ tweak ile Sileo desteği, The_SamminAter, Sudo ekleyemedim ve Sileo için Erika adında ücretsiz bir tweak downloader yaptım.

Nasıl çalışır:
  1. Sileo'da bir ince ayar tasvirinin en altına gidin ve paket kimliğine (com.developer.tweak) dokunun.
  2. Erika, tweak'i CyDown'ın sunucusundan indirecek ve /var/mobile/Erika'ya koyacak.
  4. İndirme başarılı olursa, mavi bir Get Zappy düğmesine sahip olacaksınız, Filza'ya yüklemek için buna tıklayın
  5. Açılır pencereden kurtulmak için yukarıdan aşağıya doğru kaydırın veya Zappy'yi Alma'ya dokunun.

Repo:
Sürüm: 1.5
Uyumluluk. 11 en az dedik. 14.8.1 Çalışıyor

Ekli dosyayı görüntüle 14270
Uyumluluk en az ios 11 yazmışsın ama ios 12.5xx yüklenmiyor dostum

Tavsiri ne oluyor bunu anlayacağımız şekilde yazarsanız seviniriz Sileo içine bakıyorum herhangi bir şey yok

en altta inip ordaki repo ismine dokunun diyor .. video yapılacak .saten.. devrim abi sileo ya geçti bu yüzden bir kaç şey anlatmak için..

1.cide inme etmezse 2. resimdeki gibi en alttan tıklayarak yapınız sadece paralı ücretlilerde geçerlidir..

AF32F950-87EC-4A40-B20D-E5B053ED33A5.jpeg3CF0C9F3-477B-459E-B360-93B228404786.jpeg21A9AB1A-5C4D-41BA-B5E2-4FBBF710F339.jpeg

Son düzenleme:

sadece onun içinmi .. ingiliceden düzeltilip yazılmış bırakın okadar olsun saten tam okusan abi .. sonunda diyorki .. paket kimliğine (com.developer.tweak) dokunun. diyor... saten tweak sahibi bir şey anlatmamış .. sürüm belirtmemiş.. bırakında bukadar bir ufak hata olsun birazda siz .araştırın destek olup buraya yazın.. saat kaç burdayız resimler eklendi ...

Son düzenleme:
Uyumluluk en az ios 11 yazmışsın ama ios 12.5xx yüklenmiyor dostum
sürüm belirtmemiş.. resim bile eklememiş. . biz en az 11 dedik .. test etmeniz gerekli 14 tüm srümlerde çalışıyor.. aşagı sürümde olanlar test etsinler

cydown gibi her repodan indirmesede. paralı tweaklerin yüzde 95 ini insdirebiliyor. en azından alternatif sileo için büyük nimet

erika çalışmıyormu ?

Ben hiçbirinde çalıştıramadım dostun

Nasıl çalışır:
  1. Sileo'da bir ince ayar tasvirinin yani tweak sayfasının en altındaki packages ismine en altına gidin ve paket kimliğine (com.developer.tweak) dokunun.

Repo:
Sürüm: 1.8
Uyumluluk. 13 - 14.8.1 Çalışıyor

Ekli dosyayı görüntüle 14270Ekli dosyayı görüntüle 14279Ekli dosyayı görüntüle 14280
Sürüm: 1.8 repomuza güncel edildi

Geri