Fenixwidget v1.5 | Türkçe

baylaf42

Üye
Apple Sever
Konular
13
Bu widgeti kullanmak için xenhtm lazım galiba hangi repodan kuracağım bulamadım yardımcı olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaram

Üye
Apple Sever
Konular
15
Teşekkürler emeği geçenlere
abe84dff6c43bd3e0e6063a5fdfb18bf.png

Kardesim duvar kagidini paylasirmisin cok guzel

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Arkadaşlar herkes farklı birşeyler istiyor kimi şeffaf arkaplanlı olsun istedi yaptık
kimi çok sade dedi ekleme istiyor hepsi yapılabilir ama hak verirsiniz ki şu anda repomuzu kurduk ve çok yoğunuz bir taraftan türkçeleştirme bir taraftan deb dosyalarını yapma bir taraftan repoya ekleme bir taraftan forumdaki konulara cevap verme bir taraftan kendi iş hayatımız özel hayatımız derken oldukça yoğunuz tabiki herkese yardımcı olmak isteriz ama yetişemiyoruz elimizden geldiğince yardımcı olacağız tabiki bu bizim gönül işimiz ama ne olur bizde canız insanız idare edin bizi de olur mu ve elimiz rahata çıktıgında herkesin isteklerini gerçekleştirmeye çalışacağız
sevgiler saygılar iyi forumlar

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Bu widgeti kullanmak için xenhtm lazım galiba hangi repodan kuracağım bulamadım yardımcı olurmusunuz

Bu linke tıkla ve repomuzu ekle hem xenhtml hem xeninfo hemde bu widget repomuza eklendi ordan yükleyebilirsin

dreguleryuz

Üye
Apple Sever
Konular
7
Ahhh beee. Şimdi jailbreak olacaktı. Şu duvar kağıdına fenixwidget ne iyi giderdi. (Yaktım bi cigara) [emoji2]

4315e7c31fe8578640f7601cf360b864.png

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
155
Hocam bende belli zamanlarda jailbreaksiz kaldım 200 km yol gidip geldim. Uygun sürümlü Cihaz temin ettim. Aslında jailbreak'siz kalmak, Jailbrek'siz kalmak değildir.. [emoji3]

Oksijeni bilmem ama jailbreak şart

dreguleryuz

Üye
Apple Sever
Konular
7
Hocam bende belli zamanlarda jailbreaksiz kaldım 200 km yol gidip geldim. Uygun sürümlü Cihaz temin ettim. Aslında jailbreak'siz kalmak, Jailbrek'siz kalmak değildir.. [emoji3]

Oksijeni bilmem ama jailbreak şart

Letgo ya bakmaya başladım ufaktan ufaktan [emoji2]

SheSouL

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
33
Emeğinize sağlık

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
155
@dreguleryuz en doğrusu. yurtdışından gelen telefonlar eski sürümle gelebiliyor aklınızda olsun. yaz ayları gurbetçiler cihaz getirip satıyor takip edin bulursunuz. ben gecen gun 11.3.1 7 plus aldım 256 gb. hemde komik bir rakama :)

dreguleryuz

Üye
Apple Sever
Konular
7
@dreguleryuz en doğrusu. yurtdışından gelen telefonlar eski sürümle gelebiliyor aklınızda olsun. yaz ayları gurbetçiler cihaz getirip satıyor takip edin bulursunuz. ben gecen gun 11.3.1 7 plus aldım 256 gb. hemde komik bir rakama :)
Let go da sürüm sorunca komik muhabbetler oluyor. Ya manyak mısın diyorlar ya da jailbreak i anlatıyorum 2 saat. Vazgeçtim. Bizim sürümü bekleyeceğim.
Siz ne kadar verdiniz o cihaza ayıptır sorması [emoji2]

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Let go da sürüm sorunca komik muhabbetler oluyor. Ya manyak mısın diyorlar ya da jailbreak i anlatıyorum 2 saat. Vazgeçtim. Bizim sürümü bekleyeceğim.
Siz ne kadar verdiniz o cihaza ayıptır sorması [emoji2]

Ben bir ay aradım öyle aynı senin dediğin gibi adamlar ben en son sürümü kullanırım hep gibi traji komik cevaplar veriyordular en son birinde buldum oda ne için arıyorsun dedi jailbreaki anlatınca birde fiyatı 200 yukarı çekti bende uyuz oldum almadım zaten cihazda temiz değildi
Sonra yurt dışından eskiden getirmiş açılmamış kutu bir ipx buldum aldım satın alınma tarihine göre jaikbreak olabilen sürümmaradım ve tamda istediğim gibi bir ipx buldum ;-)
Onla yoluma devam ediyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dreguleryuz

Üye
Apple Sever
Konular
7
Ben bir ay aradım öyle aynı senin dediğin gibi adamlar ben en son sürümü kullanırım hep gibi traji komik cevaplar veriyordular en son birinde buldum oda ne için arıyorsun dedi jailbreaki anlatınca birde fiyatı 200 yukarı çekti bende uyuz oldum almadım zaten cihazda temiz değildi
Sonra yurt dışından eskiden getirmiş açılmamış kutu bir ipx buldum aldım satın alınma tarihine göre jaikbreak olabilen sürümmaradım ve tamda istediğim gibi bir ipx buldum ;-)
Onla yoluma devam ediyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de bir tek ben bu trajikomik durumu yaşıyorum sandım [emoji2] bizim millet düşene bi tekme de kendi atıyor.
Zamanında almışsın ipx i zam geldikten sonra 2. El takip ettiğim 1-2 ipx vardı onlar da zam yaptılar. Açıkçası ben o parayı vermek istemiyorum ipxe. Büyük ekranlı pro çıkacak diyorlar onu bekliyorum.

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Ben de bir tek ben bu trajikomik durumu yaşıyorum sandım [emoji2] bizim millet düşene bi tekme de kendi atıyor.
Zamanında almışsın ipx i zam geldikten sonra 2. El takip ettiğim 1-2 ipx vardı onlar da zam yaptılar. Açıkçası ben o parayı vermek istemiyorum ipxe. Büyük ekranlı pro çıkacak diyorlar onu bekliyorum.

Evet zamanı yaklaştı ama oda bir araba parası olur kesin

shawshang

Apple Sever
Konular
4
elinde olan varsa paylaşabilir mi ?

Geri