Game Center ios 14 kalan verileri silme ?

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
Selam arkadaşlar game center da silinmiş oyunların bilgileri duruyor bunu silmenin bir yolu varmıdır teşekkürler

qυєєη

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
47
.Oturumu Kapat Game Center
Ardından Game Center sayfasının üst kısmındaki "Apple Kimliği" seçeneğine dokunun ve Apple Kimliğinizi ve parolalarınızı yazın, ardından "Oturumu Kapat" seçeneğine tıkla arkadaşım
Game Center'ı silmek yerine gizlemek için ana menüye dön ve iPhone'unuzda yeni bir klasör oluştur. Ardından Game Center uygulamasını bu istenmeyen klasöre sürükle
Genel seçeneğini aç
İPhone'da Ayarlar uygulamasını başlat, “Genel” seçeneğine dokunun, ardından “iPhone Depolama” seçeneğini seç.
2. Adım. Bir oyun uygulaması seç
Oyun uygulamaları listesinden sileceğiniz bir oyun uygulamasını bulmak için aşağı kaydırın.
3. Adım. Oyunu Game Center'dan sil

Ayrıntılı bilgilerini almak için ilgili uygulamaya dokunun. Ardından, Game Center'dan kaldırmak için “Uygulamayı Sil” düğmesine dokun

böyle olması gerekli ..

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
.Oturumu Kapat Game Center
Ardından Game Center sayfasının üst kısmındaki "Apple Kimliği" seçeneğine dokunun ve Apple Kimliğinizi ve parolalarınızı yazın, ardından "Oturumu Kapat" seçeneğine tıkla arkadaşım
Game Center'ı silmek yerine gizlemek için ana menüye dön ve iPhone'unuzda yeni bir klasör oluştur. Ardından Game Center uygulamasını bu istenmeyen klasöre sürükle
Genel seçeneğini aç
İPhone'da Ayarlar uygulamasını başlat, “Genel” seçeneğine dokunun, ardından “iPhone Depolama” seçeneğini seç.
2. Adım. Bir oyun uygulaması seç
Oyun uygulamaları listesinden sileceğiniz bir oyun uygulamasını bulmak için aşağı kaydırın.
3. Adım. Oyunu Game Center'dan sil

Ayrıntılı bilgilerini almak için ilgili uygulamaya dokunun. Ardından, Game Center'dan kaldırmak için “Uygulamayı Sil” düğmesine dokun

böyle olması gerekli ..
Öncelikle teşekkür ederim hiç bir şey anlamadım desem :) ve game center uygulama olarak yok

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Game Center, hakkınızda toplanan bilgileri Game Center hesabınızla ilişkili Apple kimliğini kullanmayı sürdürdüğünüz sürece tutmaya devam eder.

+
F317895F-6288-45D5-8FAD-1AAF5004D4FD.png
Ayarlar kısmında olmalı
Game Center çıkış yaptık sonra genel / iPhone saklama alanı kısmından oyun verileri sil deyin

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Tüm veriler silinmesi içinde
Ayarlar> Apple Kimliği Profili> iCloud'a ve Depolamayı Yönet'e dokunun. Ardından, iCloud'un verilerini yedeklediği uygulamalar listesinde oyunu bulun ve ona dokunun. Sonunda Verileri Sil'i seçin.

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
Tüm veriler silinmesi içinde
Ayarlar> Apple Kimliği Profili> iCloud'a ve Depolamayı Yönet'e dokunun. Ardından, iCloud'un verilerini yedeklediği uygulamalar listesinde oyunu bulun ve ona dokunun. Sonunda Verileri Sil'i seçin.
Daha önceden dediğiniz gibi yaptım ama yedek tutmadığım için malesef birşey yapılamıyor

Geri