Geliştirici Hesabı Olmadan iOS 12 Beta 9 OTA Güncelleme Nasıl Kurulur

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,160
Geliştirici Hesabı Olmadan iOS 12 Beta 9 OTA Güncelleme Nasıl Kurulur

1. Adım: iOS 12 beta 9'u çalıştırmak istediğiniz iOS cihazında Safari web tarayıcısını başlatın ve aşağıdaki bağlantıya gidin: ufile.io/ntrih

Alternatif link.

Adım 2: İndirme düğmesinin olduğunu fark etmelisiniz. İOS beta yapılandırma profili dosyasını iPhone veya iPad'inize indirme işlemine başlamak için buna dokunun. Cihaz hakkında sizden bilgi istenirse, profili yüklemek isterseniz “ iPhone ” u seçin .
3. Adım: Daha sonra bir Yükleme Profili ekranına yönlendirileceksiniz. Kurulumu yapmak için üst köşedeki Yükle'yi seçin . Yükleme tamamlandığında, cihazınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Bu beklenen ve prosedürün normal bir parçası. Otomatik olarak yeniden başlatılmazsa, el ile yeniden başlatma yaptığınızdan emin olun.
4. Adım: Cihaz yeniden başlatıldığında ve kontrolü tekrar kazandığınızda, yerel Ayarlar uygulamasını başlatın ve Genel> Yazılım Güncelleme'ye gidin . Artık aktif bir beta konfigürasyon profili kurduğunuz için sistem, iOS 12 beta 9'u bir dahili (OTA) ürün yazılımı güncellemesi olarak görüntülemelidir.
Adım 5: Artık işlemi başlatmak için o görünümün altındaki İndir ve Yükle düğmesini seçebilirsiniz . Arkanıza yaslanın, keyfini çıkarın ve cihazınıza bu iOS 12 iyiliğinin yüklenmesini bekleyin.
Unutmayın, işlem tamamlandıktan ve cihaz kilit ekranına geri döndüğünde, iOS 12'nin ön sürüm tohumunu çalıştırıyor olacaksınız. Bu yüzden, Apple'ın sunduğu her şeyi test edeceğinizden emin olun. WWDC açılışını açıyor.

Son düzenleme:
Geri