H5GG uygulaması

Arkadaşlar Allah rızası için jailbreakli telefonda bu oyuna nasıl girdiğinizi açıklar mısınız lütfen? 🥺 Ben 14.6 unc0ver'da giremiyorum. Abim 14.4 unc0ver'da giremiyor. Jailbreak olduğu zaman girmiyor siz nasıl giriyorsunuz? Yalvarıyorum bir çözüm bulmama yardım edin. 🥺

Arkadaşlar Allah rızası için jailbreakli telefonda bu oyuna nasıl girdiğinizi açıklar mısınız lütfen? 🥺 Ben 14.6 unc0ver'da giremiyorum. Abim 14.4 unc0ver'da giremiyor. Jailbreak olduğu zaman girmiyor siz nasıl giriyorsunuz? Yalvarıyorum bir çözüm bulmama yardım edin. 🥺
bende rootles jailbrek var gayet bir şekilde girdi oyuna choicy tweak ile devre dışı bırak oyunu öyle dene birde

Kardeşim cydiadan trollhelper yükle trollstore kur ipa dosyasını trollstore ile kur bi düzelecek mi

Hocam İPA'yı AppsDump2 ile oluşturup Trollstore ile kurdum fakat yine açılmadı. Bir de Trollstore böyle bir hata verdi

Ekli dosyalar

• 71F258F1-E00A-4E27-9B67-19E4B9D17FEA.png
    71F258F1-E00A-4E27-9B67-19E4B9D17FEA.png
    572.6 KB · Görüntüleme: 3
Kardeşim cydiadan trollhelper yükle trollstore kur ipa dosyasını trollstore ile kur bi düzelecek mi
Hocam İPA'yı AppsDump2 ile oluşturup Trollstore ile kurdum fakat yine açılmadı. Bir de Trollstore böyle bir hata verdi
herhangi açılmayan bi uygulamanın ipadını bulup dene cihazındaki ipayı çıkarıp deneme

herhangi açılmayan bi uygulamanın ipadını bulup dene cihazındaki ipayı çıkarıp deneme
Hocam internetten ipasını bulup indirip Trollstore ile kurdum denedim yine girmedi 🥺

Bilgisi var mıdır hocam nasıl yapmam gerektiğinin konu ya da başlık falan

Jailbreak yapılmamış cihazlar için diyor hocam anlayamadım tam olarak ne yapacağımı

Jailbreak yapılmamış cihazlar için diyor hocam anlayamadım tam olarak ne yapacağımı
Bu programı bilgisayara yükleyip, ipayı programa sürükleyip, cihazını pcye bağlıyorsun (itunes yüklü ve açık olacak), sonrasında icloud hesabını isteyecek onu da girip ipayı cihaza 1 hafta kullanım süreli yüklüyorsun. Bu şekilde yükledikten sonra uygulama açılıyor mu kontrol et

Geri