Hayatınızı Değiştirecek Sözler

Konular
1,176
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Buddha

Binlerce mum sadece bir mumun ışığı ile yakılabilir. Bir mumun ömrü kısalmayacaktır. Mutluluk paylaştıkça asla azalmaz.

Theodore Roosevelt

Kaybetmek zordur fakat başarmak için hiç çabalamamak daha kötüdür.

Jim Carrey

Herkesin zengin,meşhur ve hayatta istedikleri her şeye sahip olmalarını diliyorum, çünkü o zaman cevabın bu olmadığını anlayacaklar.

Ack Kerouac

Hayatımın parlak boş bir sayfa olduğunu gördüm ve istediğim her şeyi yapabileceğimi anladım.

Anonim

Korkan bir adam cesur olabilir mi? Bir adamın cesur olabileceği tek an korktuğu andır.

Gandhi

Kendinizi bulmanın en iyi yolu başkalarına hizmet yolunda kendinizi kaybetmektir.

Anonim

Hayatımızı kaçırdıklarımız dahil elimize geçen fırsatlar belirler

“Aşk her şeye üstün gelir? OMNİA VİNCİT AMOR.” LATİN OZANI VİRGİLİUS (M.Ö. 71 – 19)

“Ayakta ölmek, diz üstü yaşamaktan iyidir.” T. D. ROOSEVELT (1859 – 1919)

“At! At! Bir ata kırallığımı veririm!” İNGİLİZ KRALI RİCHARD-III (1485) – BİR SAVAŞ SONRASI SON SÖZLERİ?

“Bir imparator ayakta ölmeli.” ROMA İMP. VESPASİEN (7-79) – SON SÖZLERİ

“Olmak ya da olmamak. İşte hepsi bu? TO BE OR NOT TO BE.” WİLLİAM SHAKESPEARE (1564-1616)

“Diyet yapıyorum? ama aynı anda iki diyet yapıyorum, zira tek diyetle yeterince doymuyorum.” BARRY MARTER

İnsanlığa karşı umudunuzu kaybetmemelisiniz. İnsanlık bir okyanustur, içindeki bir kaç kirli damla okyanusu da kirli yapmaz. Gandhi

0

Çocuklarım annemi çok seviyor, onlara annemin artık beni büyüten kadın olmadığını söylüyorum çünkü o artık cennete girmeye çalışıyor. Bill Cosby

Binlerce mum sadece bir mumun ışığıyla yakılabilir, bir mumun ömrü kısalmayacaktır. Mutluluk paylaştıkça asla azalmaz. Buda

Kaybetmek zordur fakat başarmak için hiç çabalamamak daha kötüdür. Theodore Roosevelt

Hayatımın parlak boş bir sayfa olduğunu gördüm ve istediğim her şeyi yapabileceğimi anladım. Jack Kerouack

Eşcinsel olmak bir tercih olsaydı, dünyadaki her kadın bir erkekle tanıştıktan 10 dakika sonra lezbiyen olurdu. Rudy Martinez

Yeni Mesajlar

Geri