Her üyemize Lİsanslı Tweak HEDİYE ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim DLeasy için devrim abi @DeliTurK

7c59570307b16294b1e866a955437d70.png

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Call Recoder X mi ? işte buna düşerim

Hocam yeni üyeyim de telegram linkini bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Elinize sağlık güzel paylaşım

DLEasy Ben de isterem

Teşekkür ederim yardımlarınız için

Günaydin Türkiye yem başarilar diliyorum

Hediye tweaklerin hepsine ihtiyacım var 😀

Merhaba batu ben yeni bir uyeyim hediye icin degil bi yardim icin yazmak istedim umarim yardimci olan birisi olur konu şu şekil de JB ilk yaptığım da hiç bi tweak vs yüklü olmaksızın ne olursa olsun whatsappta fotoğraf ve video atamıyorum bu konu cidden çok bunalttı beni bilginiz var ise bu konu da yardımcı olurmusunuz hayırlı geceler

Merhaba batu ben yeni bir uyeyim hediye icin degil bi yardim icin yazmak istedim umarim yardimci olan birisi olur konu şu şekil de JB ilk yaptığım da hiç bi tweak vs yüklü olmaksızın ne olursa olsun whatsappta fotoğraf ve video atamıyorum bu konu cidden çok bunalttı beni bilginiz var ise bu konu da yardımcı olurmusunuz hayırlı geceler

Uygulamanın içindedemi atamıyorsun ?

Eğer cevabın evetse

Bizim repodan flyjb var onu kur ve optimize et seçeğeni var ona tıkla sonra wp yi aç

Uygulamanın içindedemi atamıyorsun ?

Eğer cevabın evetse

Bizim repodan flyjb var onu kur ve optimize et seçeğeni var ona tıkla sonra wp yi aç

Cevapladigin icin tesekkur ederim dostum dedigin sekil de indirdim bypass da optimeyi de aktiflestirdim sorun hala devam ediyor yani bi turlu cozemedim mevzuyu acaba wp surumu geriye mi alsam diye dusunuyorum oyle bi tweak vardi unuttum sence ise yarar mi yani cozebilsem bir rahatlicam telefonu kapatip acip foto yollayabiliyorum dusun halimi

Cevapladigin icin tesekkur ederim dostum dedigin sekil de indirdim bypass da optimeyi de aktiflestirdim sorun hala devam ediyor yani bi turlu cozemedim mevzuyu acaba wp surumu geriye mi alsam diye dusunuyorum oyle bi tweak vardi unuttum sence ise yarar mi yani cozebilsem bir rahatlicam telefonu kapatip acip foto yollayabiliyorum dusun halimi

Evet sıkıntı bir durum o maalesef ama bende olmadığı için bi şey öneremiyorum ama dediğini bir dene

Tweak adı: appstore++

Evet sıkıntı bir durum o maalesef ama bende olmadığı için bi şey öneremiyorum ama dediğini bir dene

Tweak adı: appstore++

Valla cansin dostum denicem kullandigin wp surumunu yazarsan cok sevirim iyi geceler

Dleasy lazım bana da😊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri