Hitman 2 inceleme

Hitman 2 nedir?
Gizlilik-aksiyon odaklı bir oyun. Ayrıca 2. oyunun yanında 1. oyunda geliyor.

gizlilik
Oyunda sıka sıka da ilerleyebiliyoruz ama çok zor. Genellikle kılık değiştirerek vs ilerliyoruz. Oyunun bizi bu konuda özgür bıraktığını düşünüyorum.

grafikler
Grafikleri gayet beğendim ve yeterli buldum. 1660S ve 3500X ile en yüksek ayarlarda oynuyorum.

zorluk
3 adet zorluk seçeniğimiz var. En kolayda oyun hiç zevkli olmuyor, en zorda da çok zor oluyor. Bence profesyonel mod ideal.

aksiyon-gerçekcilik
Genel olarak gerçekçi buldum, kılık değiştirsek bile eski tanıkların bizi tanıyıp ihbar etmesi gibi olaylar çok hoşuma gitti.

silahlar
Çeşitliliği güzel. Her türlü şeyi silah yapabiliyoruz makas ve ütü ile oynamak favorim.

hatalar
Bol keseden var. Ama hiçbiri canımı sıkmadı, bol bol güldüm.

bölüm tasarımları
Ben gayet beğendim. Her bölümün ayrı bir atmosferi var. Her bölümün ayrı özellikleri var, buna göre istediğiniz fantezileri yapabilirsiniz.

NPC-yapay zeka
Daha akılsız NPC'ler görmedim galiba. Zorluk düşürdüğünüz zaman bir şekilde dengelenmesi gerektiği için mal gibi davranıyolar.

hikaye
Türkçe yama ücretli olduğu için almadım. İngilizcem de pek iyi olmadığı için zorlanıyorum oynarken. Hikayeden pek bir şey anlamadım ne yazık ki.

karakterler
Temele bakarsak sadece ajan 47'yiz, yalnız oynuyoruz. Diğer hedeflerin hikayesi vs ahım şahım olmasa da güzel.

fiyat
Steam üzerinde indirime girince Gold Edition 22TL oldu, gayet uygun.

peki alınır mı?
İndirimde her türlü alınır, çeşitli fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geri