i6 ana ekran kısayolu

memet47

Apple Sever
Konular
17
arkadaşlar ios 12 homeguest tweakni kullanıyorum kilit ekranındaki kamera flash kısayolu calismiyor bende sorun bende mi acaba yoksa herkeste ayni sıkıntı mi var cihaz i6 12 ios12

hayır hocam kilit ekranındaki kısayol( kamera flash) calismiyor tıklıyorum sağa sola cekiyorum görev yapmıyor

Oyla:
bunlar calismiyor

Ekli dosyalar

• 582C82D2-9D84-4C6F-80F7-0AB21837986A.jpeg
    582C82D2-9D84-4C6F-80F7-0AB21837986A.jpeg
    451.9 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:
hayır hocam kilit ekranındaki kısayol( kamera flash) calismiyor tıklıyorum sağa sola cekiyorum görev yapmıyor

sorun vermemesi gerekir.. bir şeyle çakışıyor olabilir tweak kaldırın sonra icleaner ile .. + ayar dosyalarından kaldırın temizle deyin.. sonra kurup tekrar deneyin

Oyla:
daha önce neptune kullanıyordum onda da çalışmıyordu söyle diyim fazla tweak yüklü değil zaten ilk kurduğum tweaklardan biri homegues hiç çalışmadı bende bi kaç arkadaş iphone 6 larda 3d touch olmadığı icin calismiyor demişti ondan olabilir mi ?

Oyla:
daha önce neptune kullanıyordum onda da çalışmıyordu söyle diyim fazla tweak yüklü değil zaten ilk kurduğum tweaklardan biri homegues hiç çalışmadı bende bi kaç arkadaş iphone 6 larda 3d touch olmadığı icin calismiyor demişti ondan olabilir mi ?

Ondan arkadaşım touch olayı yüZünden

6s ve üstü cihazlar da olur 6s plus görüntü

46f9ef46cb0fae6ca4ed009f6f87f90c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
Bende ip6 var neptune de ve homegesture de çalışıyor, 3D touch ile alakalı değil. Sadece tek tıkla değil basılı tutunca çalışıyor. Basılı tutunca çalışıyor, eğer hala çalışmazsa başka bir sorun vardır çalışması lazım.

Oyla:
Bende ip6 var neptune de ve homegesture de çalışıyor, 3D touch ile alakalı değil. Sadece tek tıkla değil basılı tutunca çalışıyor. Basılı tutunca çalışıyor, eğer hala çalışmazsa başka bir sorun vardır çalışması lazım.

ilginç bende touch olayı yüzünden diye sanıyordum.. :)

Oyla:

Yeni Konular

Geri