iOS 12 için Sızıntılar Gelmeye Başladı

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,155
Bildiğiniz gibi iOS 12 nin 4 Haziran'daki WWDC 'de tanıtılması öngörülüyor. ANcak bugün internete düşen bir fotoğrafta ( eğer doğruysa ) gerçekten güzel gelişmeler olabileceğini gösteren ifadeler var.

Aşağıdaki fotoğraftan da görebileceğiniz gibi uzun zamandır beklenen özellikler iOS 12 ile iOS platformuna gelecek gibi görünüyor.. :eek:kok:

Yazıları Türkçe'ye çevirecek olursak;
unik-ios-12jpg.jpeg

- Yeni içerikler ve Siyah Mod
- Yeni bildirim şekilleri
- "Semperin" tweaki ile gördüğümüz ingilizce "Always-On" denilen cihazın kilit ekranında saat, bildirim sayısı vb. temel bilgilerin olduğu ve çok daha az şarj tüketen bir ekran
- Yeni denetim merkezi
- Yeni Animoji

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
Bildiğiniz gibi iOS 12 nin 4 Haziran'daki WWDC 'de tanıtılması öngörülüyor. ANcak bugün internete düşen bir fotoğrafta ( eğer doğruysa ) gerçekten güzel gelişmeler olabileceğini gösteren ifadeler var.

Aşağıdaki fotoğraftan da görebileceğiniz gibi uzun zamandır beklenen özellikler iOS 12 ile iOS platformuna gelecek gibi görünüyor.. :eek:kok:

Yazıları Türkçe'ye çevirecek olursak;
unik-ios-12jpg.jpeg

- Yeni içerikler ve Siyah Mod
- Yeni bildirim şekilleri
- "Semperin" tweaki ile gördüğümüz ingilizce "Always-On" denilen cihazın kilit ekranında saat, bildirim sayısı vb. temel bilgilerin olduğu ve çok daha az şarj tüketen bir ekran
- Yeni denetim merkezi
- Yeni Animoji

ios 13 haberleride var abim.. :=)

iPad için iOS 13 sürümünün tablete odaklı birçok yeni özellik ile birlikte geleceği ifade ediliyor. Bunlar arasında macOS masaüstü işletim sisteminde olduğu gibi yan yana bölünmüş görünümün yanı sıra, yenilenmiş ve daha yetenekli Dosyalaruygulamasının da adı geçiyor. Ayrıca, Apple Pencil çalışma şekli hakkında da geliştirmelerle karşılaşacağız gibi görünüyor.
Bildiğiniz üzere Apple, iOS 11 ile yaşadığı sorunlar sonrasında iOS 12 için yeniliklerden çok sistem kararlılığına odaklanmış durumda. Kısacası şirket, esas yenilikleri bir Yukon kod adlı sonraki sürüm için saklayacak.

Geri