ios 14.4 (A13 ve A14 işlemci) jailbreak ?

hepkartal

Apple Sever
Konular
17
arkadaşlar merhaba
iphone x üstü cihazlarda ios 14.3 e kadar uc0ver jb var.
acaba bu cihazlar için ios14.4 - 14.5 arası jailbreak gelir mi ?
gelirse tahmini ne zaman olur ?
bu konuda duyum veya bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

arkadaşlar merhaba
iphone x üstü cihazlarda ios 14.3 e kadar uc0ver jb var.
acaba bu cihazlar için ios14.4 - 14.5 arası jailbreak gelir mi ?
gelirse tahmini ne zaman olur ?
bu konuda duyum veya bilgisi olan arkadaşlar var mı ?
biraz uzun zaman alabilir bu sürümlerde bekle.

bende bekliyorum bir an önce gelmesini. car bridge uygulaması acil gerekli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peki geri dönüşler kapandımı sürüm düşüremezmiyiz uzun süredir bakamadım iphone 6splus var onda jb var ios11 ama xs max aldım 14.4.2 kullanmıyorum öylece duruyor

peki geri dönüşler kapandımı sürüm düşüremezmiyiz uzun süredir bakamadım iphone 6splus var onda jb var ios11 ama xs max aldım 14.4.2 kullanmıyorum öylece duruyor
geri dönüşler çoktaan kapandı düşüremezsiniz.

hala bir haber yok mu 14.4 üzeri için xsmax duyan eden var mıdır ?

Ben de iphone 11 ios 14.4.1 kullanıcısı olarak beklemedeyim ama yorumlar hiç iç açıcı değil. Çoğu kişi bu sürümlere jb gelmesinin yıllar alacağını söylüyor. Umarım öyle olmaz. Jb’siz iphone iphone değil gibi sanki.

arkadaşlar hiç haber yok mu bu cihaz ve versiyonlar için aylardır beklemedeyiz sanırım ios 15 e kadar çıkmayacak

Ben de iphone 11 ios 14.4.1 kullanıcısı olarak beklemedeyim ama yorumlar hiç iç açıcı değil. Çoğu kişi bu sürümlere jb gelmesinin yıllar alacağını söylüyor. Umarım öyle olmaz. Jb’siz iphone iphone değil gibi sanki.
Kesinlikle katılıyorum bende iphone 11 14.4 kullanıyorum.Ama jailbreak olmadan hiç keyif almıyorum.Ama yıllar süreceğini sanımıyorum.Bende sabırla bekliyorum

arkadaşlar merhaba hiç bu cihazlar için hala jb haberi yok mu 1 yıldır bekliyoruz hiç bu kadar uzamamıştı :)

Geri