İos 17.4 güncellenmeli mi ?

darkside0

Apple Sever
Konular
2
Daha fazla  
Merhaba, ios 17.4 ile apple daha önce yapmadığı bir yenilik yapıp 3. Taraf uygulama mağazalarına erişim verecekmiş ama sadece ab de geçerli olacak diye açıklama yapıldı. Öncelikle telefondan bölge değiştirerek aldatılabilir mi? Aldatılamıyorsa da neye göre anlayacak telefon ab de olup olmadığımızı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cihazına jailbreak, trollstore vs. yapmak gibi bir planın yoksa güncelleyebilirsin.

Trollstore beklemek mantıklı geliyor ama güncellersem bana nasıl bi +ları olur onu bilmediğimden kıyaslayamıyorum.

Trollstore beklemek mantıklı geliyor ama güncellersem bana nasıl bi +ları olur onu bilmediğimden kıyaslayamıyorum.

YENİ ÇIKTI performans nasıl pil konusunda nasıl bir kaç gün içinde belli olur.. güncel ettim bakıyorum. yazarım burdan

17.3de kaldım bir umut trollstore bekliyorum, güncellemedim 17.4’e

Apple , jailbreak için yararlı olabilecek güvenlik açıklarını giderecek gibi görünen bir güvenlik güncellemesi yayınladı.
Detayları şu an için bilinmese de iOS 17.3.1 / iPadOS 17.3.1 veya daha düşük sürümlerde beklenmesi öneriliyor

Yeni Mesajlar

Geri