iPad 9.3.5 YouTube kurma

Abdullahnyr

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Arkadaşlar elimd iki tane iPad 9.3.5 sürüm lu tablet var ve bu vedioyu izledim (
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
) ve adam yapıyor ama adam ipa dosyasını koymamış nereden bula bilirim amacım YouTube kurmak

Arkadaşlar elimd iki tane iPad 9.3.5 sürüm lu tablet var ve bu vedioyu izledim (
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
) ve adam yapıyor ama adam ipa dosyasını koymamış nereden bula bilirim amacım YouTube kurmak

Tabletinizde jailbreak varsa app Admin tweaki ile youtubenin eski sürümünü kurabiliyorsunuz.

Hocam app Admin tweaki ne demek ve nasıl kuruluyor biraz aca bilirmisiniz
Tabletinizde jailbreak varsa cydia'dan appadmin tweak'ini indirip yüklüyorsun. Sonra app store'yi açıp youtube indir butonuna basılı tutuyorsunuz orda size sürümler gösteriliyor. 9.3.5 olan sürümü kuruyorsunuz. Yani videoda adam hangi sürümü kuruyorsa app storeden o sürümü yüklüyorsunuz.

Tabletinizde jailbreak varsa cydia'dan appadmin tweak'ini indirip yüklüyorsun. Sonra app store'yi açıp youtube indir butonuna basılı tutuyorsunuz orda size sürümler gösteriliyor. 9.3.5 olan sürümü kuruyorsunuz. Yani videoda adam hangi sürümü kuruyorsa app storeden o sürümü yüklüyorsunuz.
Hocam yanlış anlamadım degilmi anlatayım tabletten cydia yi açıyorum bu linkteki kuruyorum sonra Apple storeye giriyorum oradan YouTube indirme butonuna basılı tutuyorum ardından sürüm soruyor videodaki sürümü indiriyorum

Hocam yanlış anlamadım degilmi anlatayım tabletten cydia yi açıyorum bu linkteki kuruyorum sonra Apple storeye giriyorum oradan YouTube indirme butonuna basılı tutuyorum ardından sürüm soruyor videodaki sürümü indiriyorum
Aynen öyle youtubenin yanında indir simgesi oluyor ona basılı tutcaksın.

Hocam Allah razı olsun hocam çok ilgilendiniz
Ne demek rica ederiz. Denemesi sizde. :) Son bir not: 9.3.5 olan sürümü kurduğunuzda youtube açılmazsa tablette bilinki tamamen desteğini kesmiştir. Açılmaz derken ekrana videolar gelmezse boş bir sayfa gelirse maalesef yapacak bir şey kalmıyor bilginiz olsun.

Ne demek rica ederiz. Denemesi sizde. :) Son bir not: 9.3.5 olan sürümü kurduğunuzda youtube açılmazsa tablette bilinki tamamen desteğini kesmiştir. Açılmaz derken ekrana videolar gelmezse boş bir sayfa gelirse maalesef yapacak bir şey kalmıyor bilginiz olsun.
Bu videodaki adam yapıyorsa bende yaparım inşallah hocam

Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

İ
Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri