Iphone 11 taurine jb 14.3 elmada kaldı

• Konbuyu başlatan ivez
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 323

ivez

Üye
Apple Sever
Konular
2
Iphone 11 taurine jb 14.3 elmada kaldı, şarj bitince şarja taktık dolunca jb yaptım, elmada kaldı, kapanmıyor, hard reste yapıyorum elma gidiyor sonra yine kendiliğinden geliyor ısındı bayağı telefon. ıtunes bağlanmıyor, 3utools bağlnmıyor, hard reset işe yaramıyor. dfu modu olmuyır. eşimin telefonu resimler var bayağı. gitti herşey

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Iphone 11 taurine jb 14.3 elmada kaldı, şarj bitince şarja taktık dolunca jb yaptım, elmada kaldı, kapanmıyor, hard reste yapıyorum elma gidiyor sonra yine kendiliğinden geliyor ısındı bayağı telefon. ıtunes bağlanmıyor, 3utools bağlnmıyor, hard reset işe yaramıyor. dfu modu olmuyır. eşimin telefonu resimler var bayağı. gitti herşey
icloud yedek almamışmıydınız hiç teli bilgisayara bağla itunesi aç bağlı iken dfu moda al telefona kurtarma modunda bir iphone bulundu der sonra restore et

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
DR.Fone uygulaması ile deneyin birde.

ivez

Üye
Apple Sever
Konular
2
icloud yedek almamışmıydınız hiç teli bilgisayara bağla itunesi aç bağlı iken dfu moda al telefona kurtarma modunda bir iphone bulundu der sonra restore et

Itunesi görmüyorki, dfu moda alayım, elma izin vermiyor, 1 dak aralıklarla kendiliğinden çıkıyor ve öyle kalıyor, sonra kararıyor ekran 1-2 sn sonra tekrar elma. Müthiş ısındı, bereket şarj bitti elmadan kurtuldum. iCloud yedek alamadım çünkü şarj bitmişti, telefon kapanınca şarja taktım, sonrası taurine jb yaptım ve o anda elmada kaldı. iCloud alacak vakit olmadı. Bir çare

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Dr.fone uygulaması nedir kardeş, pc ye mi inecek
Evet bilgisayar için full sürümünü bulup indirin forumda vardı link kırılmış en kısa zamanda güncellenecek.

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Itunesi görmüyorki, dfu moda alayım, elma izin vermiyor, 1 dak aralıklarla kendiliğinden çıkıyor ve öyle kalıyor, sonra kararıyor ekran 1-2 sn sonra tekrar elma. Müthiş ısındı, bereket şarj bitti elmadan kurtuldum. iCloud yedek alamadım çünkü şarj bitmişti, telefon kapanınca şarja taktım, sonrası taurine jb yaptım ve o anda elmada kaldı. iCloud alacak vakit olmadı. Bir çare
onu bulamaz isen bu programı dene ücretsiz uygulamayı kur ücretsiz indirip dfu moda al de

Geri