Haber iPhone 16 Pro tanıtıldı: Yeni tasarım, daha uzun pil ömrü!

• Konbuyu başlatan NoiaN
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 89
Adım
Çağatay
Meslek
Şöför
Cihaz
iPhone 8 Plus
Konular
127
Apple, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’i tanıttı. Yeni tasarım, daha büyük ekranlar ve geliştirilmiş kamera özellikleri ile dikkat çekiyor.

Apple, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’i resmi olarak tanıttı. “Apple Intelligence” teknolojisi ile donatılan iPhone 16 Pro, yepyeni bir tasarım, daha büyük ekranlar ve birçok yeni özellikle geliyor. Ayrıca, iPhone 16 ve iPhone 16 Plus modelleri de tanıtıldı.

IPHONE 16 PRO’NUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ​

Daha büyük ekranlar: iPhone 16 Pro 6.3 inç, iPhone 16 Pro Max ise 6.9 inç ekranla geliyor.
İnce çerçeveler: Apple’ın bugüne kadar ürettiği en ince çerçeveler.
Pil ömrü: iPhone 16 Pro Max, “en iyi iPhone pil ömrüne” sahip.
Renk seçenekleri: Siyah, Beyaz, Çöl ve Doğal Titanyum olmak üzere dört yeni renk.
Yeni iPhone 16 Pro modelleri, Apple’ın yeni A18 Pro çipinden güç alıyor. İşte dikkat çeken teknik özellikler:
3nm transistörler
: Daha hızlı ve verimli.

16 çekirdekli Neural Engine: Saniyede 35 trilyon işlem yapabiliyor, A17 Pro’ya göre %15 daha hızlı.
6 çekirdekli GPU: %20 daha hızlı performans, A17 Pro’ya göre 2 kat daha hızlı ışın izleme.
6 çekirdekli CPU: 2 performans çekirdeği ve 4 verimlilik çekirdeği, A17 Pro’dan %15 daha hızlı, %20 daha az güç tüketiyor.

ProRes video kaydı ve daha hızlı USB 3 hızları.
Video işleme: A17 Pro’ya kıyasla 2 kat daha hızlı veri işleme.

KAMERA GÜNCELLEMELERİ​

Apple, iPhone 16 Pro’nun “daha önce hiç görülmemiş” kamera özelliklerine sahip olduğunu belirtiyor. Özellikle video ve fotoğraf çekimi konusunda önemli iyileştirmeler sunulmuş durumda.

HİGHT

Apple Sever
Adım
burak
Cihaz
iPhone 13 pro
Konular
31
vasat bir tanıtım ve hiç bir şey değişmemiş göz boyama .. malesef

Oyla:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…