IPhone 5s WhatsApp Bağlantı Sorunu

f3lixblack

Apple Sever
Konular
2
Telefon Yaklaşık Bende 1 Yıldır Var Son 1 2 Aydır Bu Sorunla Karşılaşıyorum. Mesajlar Felaket Geç Gelmeye Başladı. Bunun Yanında Mesajlar da Gitmiyor. Şuan Saat 21.28. En Son Mesaj 21.00 da gelmiş farklı cihazdan mesaj atıyorum tek tik. Nasıl çözerim sorunu?

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Öncelikle bende iphone 7 14.2 de bu whatsapp'ta bildirim geç gelmesi gelmemesi veya whatsapp'a girmeden bildirimleri göremiyordum.Kendi çözümüm olarak öncelikle icleaner'dan bütün tweak'leri kapatıp whatsapp'ı denemen gerekiyor.sağlıklı çalışmaya başlarsa tweak'leri tek tek açıp hangi tweak'in sorun çıkardığını yakalayabilirsin.Bu şekilde deneyip sonuç alabilirsen ne mutlu sanafakat bu whatsapp sorununda çözüm bulunamadığında cihazı restore edip yeniden jailbreak yapmaya kadar gidebiliyor bu durum.Çözüm olabilecek başka yöntemler yada bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olacaktır.Ben bu sorunu yaşadığım için birkaç sefer restore ve sıfırdan jailbreak yaptım

Oyla:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…