İphone 6+ 128 GB oyundan atma sorunu

f2ranco

Apple Sever
Konular
2
Daha fazla  
İyi forumlar.İphone 6+ 128 gb cihazımda mobile legends oyunundan girişten sonra farklı zaman dilimlerinde oyundan atıyor.Çözümü var mı bu sıkıntının?Araştırmama göre ramden kaynaklı olduğu söyleniyor.Cihaz jailbreakli.Bunun için kullanabileceğim bir tweak var mıdır?

İyi forumlar.İphone 6+ 128 gb cihazımda mobile legends oyunundan girişten sonra farklı zaman dilimlerinde oyundan atıyor.Çözümü var mı bu sıkıntının?Araştırmama göre ramden kaynaklı olduğu söyleniyor.Cihaz jailbreakli.Bunun için kullanabileceğim bir tweak var mıdır?
Oyun sisteminizi çok yorduğu için korumaya alıyor jb’yi kaldırırsan sorun düzelir.

Checkra1n ile yapmıştım jb'yi ne ile kaldırabilirim reis
Semirestore 11 ile deneyin.. komple sıforlar ve orjinal fabrika ayarlara getirir.. birde öyle deneyin.. 14.8.1 e kadar desteklidir.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Telefonun gücü yetmiyor maalesef en az 7plus olması gerekiyor oyunlar için, 7plus a geçince ben aradaki dağlar kadar farkı gördüm

Telefonun gücü yetmiyor maalesef en az 7plus olması gerekiyor oyunlar için, 7plus a geçince ben aradaki dağlar kadar farkı gördüm
Önceki telefon 7+ tı benimde.Jailbreak için 6+ ya geçtim.Tek çarem buydu .d

Geri