İphone 7 plus cheking if device is ready

keladam36

Apple Sever
Konular
1
İphone 7 plus cheking if device is ready hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?

checkra1n 0.12.2 sürümünü rufus yardımı ile usb'ye yazdım telefonu bağlıyorum tuşlara sırayla belirtilen şekilde basıyorum ve böyle bir hata çıkıyor bütün usb portlarını denedim farklı kablo ile denedim fakat sonuç aynı çözümünü bilen var mı ?

Adsız.png

Markapasa34

Apple Sever
Konular
0
sorunun çözümü şudur intel işlemciye sahip başka pc denersen atıcaktır

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
İphone 7 plus cheking if device is ready hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?

checkra1n 0.12.2 sürümünü rufus yardımı ile usb'ye yazdım telefonu bağlıyorum tuşlara sırayla belirtilen şekilde basıyorum ve böyle bir hata çıkıyor bütün usb portlarını denedim farklı kablo ile denedim fakat sonuç aynı çözümünü bilen var mı ?

Ekli dosyayı görüntüle 11757

1. yontem ise Verbose boot ve Allow işaretleyip deneyiniz.. ?
2. Yöntem USB-C - Lightning kablosu yerine standart bir USB-A 3.0 - Lightning kablosu kullanmayı deneyin. ve şu ana kadar bu konfigürasyonla ilgili çok fazla sorun yaşayan olduğu için . Ancak sorunun başladığı bir USB-C kablosu da olduğu kesindir.

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
iphone 5s de bunu yaşıyorum çözümünü bu durumdayken kabloyu cıkarıp baska porta takınca yazı degisiyor booting yazısı geliyor jb olarak acılıyor cihaz 7plusta olurmu bilmem

Geri