İPhone x Ekranda yeşil ışık yanıp sönüyor

muhammetmrts

Apple Sever
Konular
1
Merhaba arkdaşlar cihazı temizlemek için cihazı açtım daha önce deneyimim vardı hiç zorlamadan açtım ekran kablolarına zorlamadan önce tabi cihazı kapattım sonra içini açtım ekran flexi kablolarını çıkardım temizledim ve geri taktım kurcalamadan güç tuşuna bastığımda yeşil ışıklar yanıp sönüyor lütfen yardım edermisiniz.

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Merhaba arkdaşlar cihazı temizlemek için cihazı açtım daha önce deneyimim vardı hiç zorlamadan açtım ekran kablolarına zorlamadan önce tabi cihazı kapattım sonra içini açtım ekran flexi kablolarını çıkardım temizledim ve geri taktım kurcalamadan güç tuşuna bastığımda yeşil ışıklar yanıp sönüyor lütfen yardım edermisiniz.
Geçmiş olsun öncelikle istemeden telefona hasar vermişsiniz ekran flexlerinde'de olabilir direk ekranın kendinde'de olabilir ekran görüntüsü koysaydın ona göre yorum yapardık tahmin ettiğim gibi ise garanti kapsamı dışına çıkarmışsın cihazı hem senin ne işin var cihazın içinde tamirci yolu gözükmüş sana öle tahmin ediyorum tekrardan geçmiş olsun.

Batarya sökülmeden hiç bir işlem yapmayın cihazlarda sonuç ortada.

ROOTRX

~$ iOS-Modder
Moderatör
Üye
Apple Sever
Konular
16
Web sitesi
trappledestek.com
Keşke bu tür işlemleri yapmadan önce sadece telefonun kapalı olmasının yeterli olmadığını bilmiş olsaydınız. Bataryayı komple devre dışı bırakıp elinizden geldiğince çıplak el kullanmadan yapsaydınız belki bu sorunu yaşamazdınız

muhammetmrts

Apple Sever
Konular
1
Ekran flexi zarar görmedi güç tuşuna bastığında yeşil cizgiler çıkıyor her bastığında güç var gözüküyor anlam veremedim , anlık gittiği için cizgiler ekranda çekipte gösteremiyorum

Kemal Kürşat

Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Ekran flexi zarar görmedi güç tuşuna bastığında yeşil cizgiler çıkıyor her bastığında güç var gözüküyor anlam veremedim
Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum donanımsal bir hasar oluşmuş.
veya flexler tam oturmamış temassızlık olabilir.
kontrol edilmesi lazım bataryayı sökmeden hiç bir işlem yapmayın plastik metaryeller kullanın sökme takma işlemlerinde eldiven kullanın.

ROOTRX

~$ iOS-Modder
Moderatör
Üye
Apple Sever
Konular
16
Web sitesi
trappledestek.com
Ekran flexi zarar görmedi güç tuşuna bastığında yeşil cizgiler çıkıyor her bastığında güç var gözüküyor anlam veremedim , anlık gittiği için cizgiler ekranda çekipte gösteremiyorum
Umarım zarar görmemiştir tabi ama dediğim gibi batarayı komple devre dışı bırakılmadan ve çıplak elle yapılan işlemler son derece tehlikeli

muhammetmrts

Apple Sever
Konular
1
Yani bu dediğiniz durumda nasıl bir ücret çıkar tahimi büyük birşey mi yarın götürüceğim servise garantisi yok zaten

Kemal Kürşat

Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Yani bu dediğiniz durumda nasıl bir ücret çıkar tahimi büyük birşey mi yarın götürüceğim servise garantisi yok zaten
Ekran değişimi yapılır tahminimce apple sitesinden güncel fiyatlara bakabilirsiniz.

muhammetmrts

Apple Sever
Konular
1
Ayrıca güç geliyor cihaza ekran açma kapa tuşuna bastığında ekran gelip gidiyor yeşil cizgilerle ...

Geri