iPhone X gibi Home bar tarzı Tweak varmı?

mustisahiin

Apple Sever
Konular
4
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 7 Plus 13.5 jailbreak cihaz kullanıcısıyım, iPhone X ve üst modellerdeki gibi home tuşu yerine altta çubuk bar kullanmak istiyorum, bunun için hangi tweak stabil ve uyumlu?

Merhaba, iPhone 7 Plus 13.5 jailbreak cihaz kullanıcısıyım, iPhone X ve üst modellerdeki gibi home tuşu yerine altta çubuk bar kullanmak istiyorum, bunun için hangi tweak stabil ve uyumlu?

Halfipad i deneyebilirsin en kapsamlısı o ama uyumlu olup olmadığını bilmiyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla 0
Diğer konuda ki Aynı mesajı yazmış olcam ama benim telefonumda iPhone 7 ios13.5 kullanıyorum şunları deneyebilirsiniz

Halfipad, gesunderX, X13, gesturesi11, little11.
Bunların hepsi aynı işlevi görüyor.Ben gesunderX kullanmaya başladım daha stabil geliyor diğerlerine göre karar senin tabiki.

Oyla 0
Diğer konuda ki Aynı mesajı yazmış olcam ama benim telefonumda iPhone 7 ios13.5 kullanıyorum şunları deneyebilirsiniz

Halfipad, gesunderX, X13, gesturesi11, little11.
Bunların hepsi aynı işlevi görüyor.Ben gesunderX kullanmaya başladım daha stabil geliyor diğerlerine göre karar senin tabiki.

halfipad indirdim güzel de oldu ama yukarıdan aşağı bildirimleri çektiğimde denetim merkezi geliyor bildirimler penceresine nasıl ulaşabilirim ? 😂

Oyla 0
Sağ üstten denetim merkezi gelir sol üstten bildirim merkezi

Oyla 0
halfipad indirdim güzel de oldu ama yukarıdan aşağı bildirimleri çektiğimde denetim merkezi geliyor bildirimler penceresine nasıl ulaşabilirim ? 😂
Çözdüm hocam sağdan indirince denetim merkezi soldan aşağı indirince bildirim merkezi geliyormuş

Oyla 0
Ayarlarda tweak görünmüyor bende normal mi bu peki hocam ?

Tahminime göre checkrain

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Oyla 0
Halfipad Kurduysanız görünmesi lazım. GesunderX ve X13 görünmez. Trapple reposundan kurun halfipad i Türkçesi de mevcut zaten
Halfipadi gesunder kurarken sildim, içinde detaylı ayar yoksa görünür olmasına pek gerek yok şimdilik ya, birde yazı tipi değiştireceğim bir tweak var mı hocam ?

Oyla 0
Halfipadi gesunder kurarken sildim, içinde detaylı ayar yoksa görünür olmasına pek gerek yok şimdilik ya, birde yazı tipi değiştireceğim bir tweak var mı hocam ?

A-font deneyebilirsin

Oyla 0
Tahminime göre checkrain

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Sadece tek bir tweak görünmüyor diğer indirdiklerim görünüyor hocam

Oyla 0
A-font ben kullanmıştım bi süre sıkıntı yaşamadım yine trapple reposunda mevcut

Oyla 0
Başka böyle güzel yararlı tweakler var mı ? 🙄
Kendi kullandıklarımı söyleyim
Cercube for youtube ( reklamsız video izleme ve arka planda çalışma özelliği )

LightsOut ( sensör vasıtasıyla dark moda geçiş sağlar, mesela gündüz güneşte normal beyaz mod karanlık ortama girdiğinide dark moda geçer telefon. Sensöre algılama süresini de ayarlayabilirsiniz)

PerfectTimeXS ( sol üst köşede saat altına tarih gün vs. Gibi bilgiler ekleyebilirsiniz)

WeatherGrounda ( yine sol üste bastığınız da dönüşümlü olarak hava durumunu gösterir tekrar saat kısmına döner)

ShortLook ( bildirimleri uygulama iconu şeklinde ilk bakışta göstermeye yarar trapple reposuna bakınca daha iyi anlarsınız)

Activator (çok karmaşık bi uygulama ben sadece home butonundan ekran görüntüsü almak için kullanıyorum. Kurcalayıp farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz)

Oyla 0
Geri