İPHONE X Respring logosu değiştirme

mert

Üye
Apple Sever
Konular
6
DİKKAT : 1. DOSYA YÖNETİMİNE HAKİM OLMAYAN ARKADAŞLAR LÜTFEN UZAK DURSUNLAR....!!!!
2. İŞLEME BAŞLAMADAN ÖNCE SERVİCE.FRAMEWORK DOSYASININ YEDEĞİNİ ALSINLAR....!
3. BEN HER İHTİMALE KARŞI İPHONE X ORJİNAL DOSYASINI YÜKLEDİM. İNŞALLAH İHTİYAÇ DUYULMAZ...!
4. İŞLEMLERDEN KULLANICI SORUMLUDUR SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ.
5. SİTE YÖNETİMİ UYGUN GÖRMEZSE PAYLAŞIM YAYINDAN KALDIRILABİLİR.

Aşağıda paylaşmış olduğum winrar içerisindeki respring logolarını winrardan çıkararak yine aşağıda uzantısını verdiğim klasöre kopyalayarak respring yeterlidir.

/System/Library/PrivateFrameworks/BackBoardServices.framework

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Ekli dosyalar

• kangru.rar
    442.5 KB · Görüntüleme: 1
  • kutup ayısı.rar
    731.2 KB · Görüntüleme: 10
  • İPHONE RESPRİNG ORJİNAL DOSYASI.rar
    104.4 KB · Görüntüleme: 2

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Emeğinize sağlık yanlız dikkatli yapılması gereken bir işlem hatalı bir işlem yapmamak için dikkatli olmalı yapmak isteyen çünkü bu işlemde yapılıcak en ufak hata da cihaz elmada kalır ve açılmaz

mert

Üye
Apple Sever
Konular
6
Emeğinize sağlık yanlız dikkatli yapılması gereken bir işlem hatalı bir işlem yapmamak için dikkatli olmalı yapmak isteyen çünkü bu işlemde yapılıcak en ufak hata da cihaz elmada kalır ve açılmaz

Aynen kardeş normalde dosya sistemine müdahale edilen işlemleri paylaşmak istemem fakat iphone x çoğu tweakdan mahrum biliyorsun (zeppelin,alkaline ) gibi o yüzden direk dosyaya müdahale ederek aşıyorum bende bu kısıtlamaları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
68
Aynen kardeş normalde dosya sistemine müdahale edilen işlemleri paylaşmak istemem fakat iphone x çoğu tweakdan mahrum biliyorsun (zeppelin,alkaline ) gibi o yüzden direk dosyaya müdahale ederek aşıyorum bende bu kısıtlamaları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet haklısın zeppelin alternatifi iphone x de çalışan StatusCarrier var bilgine operatör logosu değişmek için

mert

Üye
Apple Sever
Konular
6
Evet haklısın zeppelin alternatifi iphone x de çalışan StatusCarrier var bilgine operatör logosu değişmek için
Statuscarrier i kullanıyorum, ama zeppelinin gibi uygulama içinde ve homescreen da logo değişimi yapmıyor, çok eksiği var maalesef.

Geri