iPhone XS Max önemli pil mesajı

omrrtt

Apple Sever
Konular
3
merhaba bugün iphone xs max cihazı için deji 3710 mah batarya taktırdım ama ayarlarda sürekli bu uyarı mesajı beliriyor bunu kaldırabilecegim bir tweak var mı ya da ayar var mı ios 14.89DC7D14D-80F2-4EDB-8B6F-44D2B1A1543D.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deji yüzünden iPhone X im hurdaya çıktı! Kimseye tavsiye etmem ️ 14.3 kusursuz lisanslı jb vardı sadece pil yenilemem gerekiyordu çok met edilen Deji aldım taktırdım Tamirci uyarmıştı beni cihazın çok ısınır diye herşey olabilir ve durup dururken ısınarak cihazda birçok şey yandı 500₺ çöpünü anca satabildim bilginize.

Deji yüzünden iPhone X im hurdaya çıktı! Kimseye tavsiye etmem ️ 14.3 kusursuz lisanslı jb vardı sadece pil yenilemem gerekiyordu çok met edilen Deji aldım taktırdım Tamirci uyarmıştı beni cihazın çok ısınır diye herşey olabilir ve durup dururken ısınarak cihazda birçok şey yandı 500₺ çöpünü anca satabildim bilginize.
ne kadar sürede oldu ben taktirdim ikinci gün bi sorun yok ve ısınma yapmıyor. başka bir sorun olabilir

taktırdıgın yere git.. onemli pil mesajı gelmesi normal degil.. ama .
takarken söylemişti zaten böyle bi uyarı geleceğini internette araştırdım eski bataryanın üzerindeki devreleri lehimle söküp yeni bataryaninkiyle değiştiriyorlar ama onu denemedik maalesef başka bi yolu yok mu acaba tweak ws

ne kadar sürede oldu ben taktirdim ikinci gün bi sorun yok ve ısınma yapmıyor. başka bir sorun olabilir

takarken söylemişti zaten böyle bi uyarı geleceğini internette araştırdım eski bataryanın üzerindeki devreleri lehimle söküp yeni bataryaninkiyle değiştiriyorlar ama onu denemedik maalesef başka bi yolu yok mu acaba tweak ws

Isınmalar 1-2 güne başlıyor! Cihazın ölmesi 3-4 ay sürdü

Aynı sorundan sıkıntım var uyarı mevcut

merhaba bugün iphone xs max cihazı için deji 3710 mah batarya taktırdım ama ayarlarda sürekli bu uyarı mesajı beliriyor bunu kaldırabilecegim bir tweak var mı ya da ayar var mı ios 14.8Ekli dosyayı görüntüle 14471
sorun edilecek birşey yok xs ve üstü modellerde orjinal olmayan pillerde bu uyarıyı veriyor bi kaç gün sonra o uyarı gider kalıcı birşey değil ama pil sağlığını göremiceksin sadece

arkadaşlar benim de pil ömrüm %77. ve pil değiştirmem gerekiyor. Takılacak pilin orjinal olup olmadığını nasıl ayırt edebiliriz ?

Geri