İphone Xs'de İphone X Batarya Kullanımı ve Performans Sonuçları.

grafixer

Apple Sever
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Kullanmakta olduğum iphone XS cihazıma batarya arayışına girdim ve yabancı bir videoda rastladığım iphone XS cihaza İphone X bataryası montaj (test) videosuna denk geldim ve sonuç olumluydu. Yaptığım araştırmalarda İphone XS bataryası X bataryasına göre düşük amper ve fiyat olarak ta neredeyse 2 katı farktaydı. Risk alarak Yüksek Amperli İphone X 3210 mAh Kapasiteli bi alman markası olan Woyax marka batarya siparişi verdim. (mAh teyidini 3Utools ile kontrol ettim doğru ama ne kadar doğru bilmiyorum.) İndirim koduyla 152.80-TL ye geldi Kullanım deneyimim %78 batarya ömrü olan orijinal XS bataryama nazaran %100 performanslı diyebilirim aktif kullanımda nerdeyse 2 kez şarj ederken 1 full şarj ve aktif kullanımla tam 1 gün gidiyor.

Fiyat: 152,82-TL (WOYAX10 İndirim Koduyla) Orijinal Batarya 599-TL
Performans Kullanım süresi : %80 ile %100 arasında Performans artışı. (%78 ömürlü Orijinal bataryaya kıyasla)
Eksileri Olumsuz Yönleri : Xs ve sonraki jenerasyon cihazlarda Apple'ın aldığı kara gereği orijinal batarya kullanılmadığında Pil sağlığı uyarısı veriyor ve Pil Sağlığı Uygulaması (%78 ömrü kaldığı vs ) Çalışmıyor. (Pil % ve düşük pil modu vs çalışıyor.) Bildirim ve Uyarıyı almak istemiyorsanız. Bu sorunun çözümü
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Teknik bilgi ve becerisi olan yapabilir. Sadece Orijinal Olmayan XS bataryalarda olur Konudaki X için olacağını sanmıyorum 2 chip mevcut. Konuyu sadece yardımcı olmak adına paylaştım İyi günler :)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    50.9 KB · Görüntüleme: 6
  • Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    38.2 KB · Görüntüleme: 5
Geri