iptv icin hangi tür cihaz alınmalı ?

• Konbuyu başlatan aganti
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 950

aganti

Elit Üye
Konular
13
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
az bi yardım istiyorum,iptv linnki satın aldım ama iyi bir çihaz satın almam lazım,
500-750 arası bir çihaz tavsiye edermisiniz,
bir arkadaş irenco cihaz fena değil dedi...
bir tasiyeniz var mı arkadaşlar,
şimdiden teşekkürler

Konular
422
Daha fazla  
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11

cancana

Apple Sever
Konular
5

Novacom Spybox S11 Cı 4K Turbo Uydu Alıcısı​

FED52140-6855-4E66-8569-48442830BAE8.jpeg

Novacom markasının 4K özellikle bu uydu alıcısı izleyicilerin beklentisini sonuna kadar karşılıyor. Yüksek IpTv özelliği ile televizyon izleme keyfini arttırmaktadır. Modüllü aboneliklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek performans ve görüntü kalitesine sahiptir. Akıllı telefona indirilecek uygulama ile cihaza bağlanmak oldukça kolay. Oyun konsolu olarak kullanılmaya uygun üretilmiştir. Arkadaşım

Moderatör tarafında düzenlendi:
KS
KS
aganti

aganti

Elit Üye
Konular
13
Daha fazla  

Novacom Spybox S11 Cı 4K Turbo Uydu Alıcısı​

Ekli dosyayı görüntüle 14096

Novacom markasının 4K özellikle bu uydu alıcısı izleyicilerin beklentisini sonuna kadar karşılıyor. Yüksek IpTv özelliği ile televizyon izleme keyfini arttırmaktadır. Modüllü aboneliklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek performans ve görüntü kalitesine sahiptir. Akıllı telefona indirilecek uygulama ile cihaza bağlanmak oldukça kolay. Oyun konsolu olarak kullanılmaya uygun üretilmiştir. Arkadaşım
Teşekkür ederim dostlar

VolkanCan

Apple Sever
Konular
8
spybox s11 cihazını tavsiye edebilirim ben kullanıyorum ve çok memnunum. Benim için en iyi yanı iptv ve uydu kanallarını aynı listede sıralıyabilmesi. Tabi 1.5 yıl oldu kullanalı yeni sürüm varmı inceleyin

Geri