Jailbreak yaptım Bazı uygulamalar açılmıyor

rdvanaksungur

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Beinsport uygulamasını kullanmak istiyorum basıyorum atıyor naptıysam uygulamayı açamadım liberty falan denedim yinede olmadı bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

Beinsport uygulamasını kullanmak istiyorum basıyorum atıyor naptıysam uygulamayı açamadım liberty falan denedim yinede olmadı bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
iOS sürümünüZ nedir ? Çokta eski değildir diye düşünüyorum .

14.7 ve üzeri digiturk destekler . Doğru yüklediğinizden emin olun tweakleri gereklilerde yüklü olmalı . Sadece onda yapıyor ise

Repo:
Shadow tweak yükleyip deneyiniz ..

iOS sürümünüZ nedir ? Çokta eski değildir diye düşünüyorum .

14.7 ve üzeri digiturk destekler . Doğru yüklediğinizden emin olun tweakleri gereklilerde yüklü olmalı . Sadece onda yapıyor ise

Repo:
Shadow tweak yükleyip deneyiniz ..
14.3 ve 15.8.2 cihazlarım var ikisindede aynı sorun uygulamıyı indiriyorum kuruyorum açılmıyor geri atıyor dediğinz repoyu ekledim tweak kurdum sorun halen aynı açılmadı çözemedim

14.3 ve 15.8.2 cihazlarım var ikisindede aynı sorun uygulamıyı indiriyorum kuruyorum açılmıyor geri atıyor dediğinz repoyu ekledim tweak kurdum sorun halen aynı açılmadı çözemedim
14.3 olan cihanızı semirestore 11 ile veya
1. Telefonu kapatıp açıyoruz..
2. Unc0ver 'a Girip ayarlardan Refresh icon Cache ve Restore RootFS (Rec0ver) Açık hale getirin.
3
. Restore Rootfs DİYEREK KALDIRIN ..
Semirestore kuracak olursan işlem etmeden burdan sorun. çünkü cihazı fabrika ayarlara getirebilirsiniz.

sonra hiç bir şey etmeden digiturk girin giriyor ise..
bu konudaki . https://trappledestek.com/konular/i...yapilir-gelen-yenilikler-ne-tartismalar.8545/
en alttaki iki maddeyi gerekli repolar ve yüklenmesi gereken tweakleri yükleyip .. tekrar deneyin..

Son düzenleme:
BeanSport uyumlu değil ama 14.3 ise sizin cihaz girmeyebilir saten Jailbreak olmasada 14.7 ve üzeri istıyor uygulama diğer cihazınızda test edin lütfen.

Geri