JBLİ İPHONE Günceleme nasıl yapıcam?

• Konbuyu başlatan fb_200
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1K

fb_200

Apple Sever
Konular
4
Arkadaşlar jbli ios 13.5 iphone xs cihazım var. Şimdi ben ios 14.4 ün ipswsini indiriyorum itunesdan temiz güncelleme yapacam fakat güncellemeden önce itunesten iphonumu yedekledim. Güncellendikten sonra yedeklemeyi geri yüklemede bi sorun olurmu daha önceden jbli olduğu için ??

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
630
Arkadaşlar jbli ios 13.5 iphone xs cihazım var. Şimdi ben ios 14.4 ün ipswsini indiriyorum itunesdan temiz güncelleme yapacam fakat güncellemeden önce itunesten iphonumu yedekledim. Güncellendikten sonra yedeklemeyi geri yüklemede bi sorun olurmu daha önceden jbli olduğu için ??
BENCE GEÇMEYİN.. derim.. size.. jailbreak kaldırdıktan sonra.. yedekleme alıp yapın...

Oyla:
KS
KS

fb_200

Apple Sever
Konular
4
cihaz hangi jailbreak aracı:? arkadaşım.. Checkra1n / Uncover?
Restore rootfs ve restore icon cacheyi aktif edip yaptım kalktı sanırım kapanıp açıldı ama tamamen silinmişmidir jailbreak çünkü cydia reprovision ve uncover duruyor hala

Oyla:

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
630
Restore rootfs ve restore icon cacheyi aktif edip yaptım kalktı sanırım kapanıp açıldı ama tamamen silinmişmidir jailbreak çünkü cydia reprovision ve uncover duruyor hala
REFRESH İCON CACHE ve Restore Rootfs işaretleyip yapacaksınız ... cydia kalkması gerekli

Oyla:
Geri