Kablosuz CarPlay - Carbridge ses gecikmesi

Konular
4
Merhaba arkadaşlar
AliExpressten kablosuz CarPlay aparatı aldım çalışması vs muazzam ancak bir sorun var,
CarBridge ile Instagram Safari YouTube gibi uygulamaları ekrana yansıttığımda videolarda ses 1 saniye geriden geliyor çünkü ses ve görüntüyü Bluetooth ve Wi-Fi iletiliyor. Bunu nasıl eşzamanlı yapabilirim bunla alakalı telefon üzerinden ses çıkışını 1 saniye geç verebilirsem sorunum çözülecek. Konuyla alakalı tweak falan var mıdır ? Teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_0350.jpeg
    IMG_0350.jpeg
    2.7 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0351.jpeg
    IMG_0351.jpeg
    2.1 MB · Görüntüleme: 14

kemalak

Premium üye
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30
Bu, kablosuz CarPlay'in yaygın bir özelliğidir ve WiFi'nin genel olarak nasıl çalıştığıdır
Onun için bir tweak varmı bilemiyorum kullanan araç sahipleri umarım yazar

Bazı adaptörler, ekrana hem video hem de ses göndermeden önce videoyu arabelleğe alarak video ses gecikmesini aşar. Ancak bunun dışında, telefonda video oynatmak ve sesinin araba hoparlörlerinin üzerinden gelmesi gibi, her zaman bir gecikme olacaktır. Aldığınız parçadan kaynaklıda olabilirmi bilemedim

KS
KS
Konular
4
Bu, kablosuz CarPlay'in yaygın bir özelliğidir ve WiFi'nin genel olarak nasıl çalıştığıdır
Onun için bir tweak varmı bilemiyorum kullanan araç sahipleri umarım yazar

Bazı adaptörler, ekrana hem video hem de ses göndermeden önce videoyu arabelleğe alarak video ses gecikmesini aşar. Ancak bunun dışında, telefonda video oynatmak ve sesinin araba hoparlörlerinin üzerinden gelmesi gibi, her zaman bir gecikme olacaktır. Aldığınız parçadan kaynaklıda olabilirmi bilemedim
Yorum için teşekkürler. Normalde CarPlayde video oynatılması mümkün olmadığı için kablosuz aparatı üretenin bunla ilgilendiğini düşünmüyorum. O yüzden biz illegal yoldan video izlediğimiz için bu sorunu görebiliyoruz. Bununla alakalı tweak şart. Keşke Carbridge tweakin içinde böyle bişey enjekte olsaydı.

Geri