Karşıdakinin Ip adresini bularak ve yer tespiti yapmak

Corl0ne

Apple Sever
Konular
5
Merhaba arkadaşlar sosyal medya kullanırken karşıdaki kişiye link atarak anlık olarak lokasyon bilgisini paylaşan bir web sitesi ile konuyu anlatayım..

sitemize ve sitede tam ortada bulunan Invisible image tıklıyoruz ve en baştaki yeşil olarak belirtilen linki kopyalayıp karşıya herhangi bir sosyal medya üzerinden atıyoruz ardından sitede bulunan Logged IP's bolümüne tıklayıp bekliyoruz. Kurban tıkladıktan sonra görüldüğü ekranda beliriyor. Ben kendim tıkladığım için kendi ip mi
gösterdi map'a tıklayarak lokasyon bilgisini görebilirsiniz.
logger.png

Yararlı olması dileğiyle...

ivez

Apple Sever
Konular
2
Elinize sağlık yutar mı herkes bilemem, herkes cin gibi vallahi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iskeletor

Apple Sever
Konular
0
Merhaba arkadaşlar sosyal medya kullanırken karşıdaki kişiye link atarak anlık olarak lokasyon bilgisini paylaşan bir web sitesi ile konuyu anlatayım..

sitemize ve sitede tam ortada bulunan Invisible image tıklıyoruz ve en baştaki yeşil olarak belirtilen linki kopyalayıp karşıya herhangi bir sosyal medya üzerinden atıyoruz ardından sitede bulunan Logged IP's bolümüne tıklayıp bekliyoruz. Kurban tıkladıktan sonra görüldüğü ekranda beliriyor. Ben kendim tıkladığım için kendi ip mi
gösterdi map'a tıklayarak lokasyon bilgisini görebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 9216

Yararlı olması dileğiyle...
Merhabalar bu program whatsapp viber gibi uygulamalarda oluyor mu ?

KS
KS
Corl0ne

Corl0ne

Apple Sever
Konular
5
Elinize sağlık yutar mı herkes bilemem, herkes cin gibi vallahi.

Burada sosyal mühendislik devreye giriyor elbette ki sizin karşıyı nasıl inandırabileceğiniz için kişinin nelerden hoşlandıgını nelere ilgi duydugunu bilirseniz ona göre yol izleyebilirsiniz. Örneğin link kısaltması yaparak araba ya da şu kişiyi tanıyor musunuz şu resimdeki siz misiniz gibi vs vs. Tıklamasını sağlayabilirsiniz.

yasin1587

Apple Sever
Konular
0
ben kendime denedim konum tamamen farklı bir şehir çıktı tutarlı olmayabilir

KS
KS
Corl0ne

Corl0ne

Apple Sever
Konular
5
ben kendime denedim konum tamamen farklı bir şehir çıktı tutarlı olmayabilir

karşıdaki kişinin operatörü merkezi olarak gösteriyor sitede bu yüzden sitede gösterilen ip adresini ipsorgu.com dan sorgulatarak da öğrenebilirsiniz.

Geri