Çözüldü Kontrol merkezindeki kırmızı kare

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

piero

Apple Sever
Adım
Kadir
Cihaz
iphone 12 mini
Konular
2
Arkadaşlar bu kırmızı karenin anlamı nedir? Araştırma yaptım ancak düzgün bir sonuca ulaşamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Tüm tweakleri tek tek denedim. Tamamen stock iosa çevirdim ama gitmedi. Sonrasında bir bilgiye ulaştım. Bu kırmızı kare tamamen sıcaklıkla ilgiliymiş. Telefonun biraz fazla yordum şarjdayken. Isınınca görünüyormuş bu kare anlayacağınız. Şuan gitti

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
192
iphone orjinal yazılımında bu özellik yok jailbrekli cihaz ise yüklediginiz bir tweak yapmış olmalı .. icleaner proda pasif edip respring edin tek tek . yüklediginz tweakler neler bilmiyoum
ama özeleştirme ccmodules tarzı tweaklerden biri yapmıştır ..

Wi-Fi. iPhone internete bir Wi-Fi ağı üzerinden bağlı. konusuna bakın.
Hücresel sinyal. Çubuk sayısı hücresel servisinizin sinyal gücünü belirtir. Sinyal yoksa “Servis Yok” ifadesi görünür.
Çift hücresel sinyalleri. , çubukların üst satırı hücresel veriler için kullanılan hattın sinyal gücünü gösterir. Çubukların alt satırı diğer hattınızın sinyal gücünü belirtir. Sinyal yoksa “Servis Yok” ifadesi görünür. Karşılık gelen hücresel plan etiketleri ve operatör adları ile durum simgelerini görmek için .
Uçak modu. Uçak modu açıktır; telefon görüşmesi yapamazsınız ve diğer kablosuz iletişim işlevleri de etkisizleştirilmiş olabilir. konusuna bakın.
5G. Operatörünüzün 5G ağı kullanılabilir ve internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). adlı Apple Destek makalesine bakın.
5G UC. Operatörünüzün daha yüksek frekanslı 5G sürümünü içerebilecek 5G UC ağı kullanılabilir. internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). adlı Apple Destek makalesine bakın.
5G+. Operatörünüzün daha yüksek frekanslı 5G sürümünü içerebilecek 5G+ ağı kullanılabilir. internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). adlı Apple Destek makalesine bakın.
5G UW. Operatörünüzün daha yüksek frekanslı 5G sürümünü içerebilecek 5G UW ağı kullanılabilir. internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). adlı Apple Destek makalesine bakın.
5G E. Operatörünüzün 5G E ağı kullanılabilir ve iPhone internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). konusuna bakın.
LTE. Operatörünüzün LTE ağı kullanılabilir ve iPhone internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). konusuna bakın.
UMTS. Operatörünüzün 4G UMTS (GSM) veya LTE ağı (operatöre bağlı olarak) kullanılabilir ve iPhone internete bu ağ üzerinden bağlanabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). konusuna bakın.
UMTS/EV-DO. Operatörünüzün 3G UMTS (GSM) veya EV-DO (CDMA) ağı kullanılabilir ve iPhone bu ağ üzerinden internete bağlanabilir. konusuna bakın.
EDGE. Operatörünüzün EDGE (GSM) ağı kullanılabilir ve iPhone internete bu ağ üzerinden bağlanabilir. konusuna bakın.
GPRS/1xRTT. Operatörünüzün GPRS (GSM) veya 1xRTT (CDMA) ağı kullanılabilir ve iPhone internete bu ağ üzerinden bağlanabilir. konusuna bakın.
Yalnızca SOS. Hücresel sağlayıcınız tarafından tam servis sunulamıyor ama başka operatör ağları üzerinden acil arama yapmak mümkün olabilir (bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir). konusuna bakın.
Uydu ile Acil SOS. iPhone bir hücresel ağa veya Wi-Fi ağına bağlı değil ama uydu üzerinden acil servisle iletişim kurabilirsiniz. konusuna bakın.
Wi-Fi araması. iPhone Wi-Fi arama için ayarlanmıştır. iPhone simgenin yanında operatörün adını da gösterir. konusuna bakın.
Kişisel Erişim Noktası bağlantısı. iPhone, başka bir aygıtın Kişisel Erişim Noktası üzerinden internete bağlı. konusuna bakın.
VPN. iPhone, VPN kullanarak bir ağa bağlı.
Navigasyon. iPhone, adım adım yol tarifi sunuyor. konusuna bakın.
Kişisel Erişim Noktası. iPhone, bir Kişisel Erişim Noktası sunuyor. konusuna bakın.
Telefon araması. iPhone’da bir telefon araması yapılıyor. konusuna bakın.
FaceTime. iPhone’da bir FaceTime araması yapılıyor. konusuna bakın.
Ekran kaydı. iPhone, ekran kaydınızı yapıyor. konusuna bakın.
Kamera kullanımda. Bir uygulama kameranızı kullanıyor. konusuna bakın.
Mikrofon kullanımda. Bir uygulama mikrofonunuzu kullanıyor. konusuna bakın.
Eşzamanlanıyor iPhone, bilgisayarınızla eşzamanlanıyor. konusuna bakın.
Ağ etkinliği. Ağ etkinliğinin olduğunu gösterir. Bazı üçüncü parti uygulamalar da sürmekte olan bir işlemi göstermek için bunu kullanabilir.
Arama yönlendirme. Arama yönlendirme ayarlanmıştır. konusuna bakın.
Kilitli. iPhone kilitli. konusuna bakın.
Rahatsız Etme. Rahatsız Etme özelliği açık. konusuna bakın.
Düşey yön kilidi. iPhone ekranı düşey yöne kilitli. konusuna bakın.
Konum servisleri. Bir uygulama Konum Servisleri’ni kullanıyor. konusuna bakın.
Alarm. Bir alarm ayarlanmış. konusuna bakın.
Kulaklıklar bağlı. iPhone, açık ve Bluetooth kapsama alanında olan bir Bluetooth® kulaklıkla eşlenmiş. bölümüne bakın.
Pil. iPhone’un pil düzeyini gösterir. Simge sarı olduğunda, Düşük Güç Modu açıktır. konusuna bakın.
Pil şarj oluyor. iPhone pilinin şarj olduğunu gösterir. konusuna bakın.
Bluetooth pili. Eşlenmiş bir Bluetooth aygıtının pil düzeyini gösterir. konusuna bakın.
AirPlay. AirPlay açık. konusuna bakın.
Sesle Denetim. Sesle Denetim, Ayarlar > Erişilebilirlik altında açık. konusuna bakın.
TTY. Yazılım RTT/TTY veya Donanım TTY açık. konusuna bakın.
CarPlay. iPhone, CarPlay’e bağlı. konusuna bakın.
Siri Gözler Serbest. Arabanızda Siri’ye bir soru sorabilir veya bir istekte bulunabilirsiniz. konusuna bakın.

Oyla:

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
Oyla:
KS
KS

piero

Apple Sever
Adım
Kadir
Cihaz
iphone 12 mini
Konular
2
İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Tüm tweakleri tek tek denedim. Tamamen stock iosa çevirdim ama gitmedi. Sonrasında bir bilgiye ulaştım. Bu kırmızı kare tamamen sıcaklıkla ilgiliymiş. Telefonun biraz fazla yordum şarjdayken. Isınınca görünüyormuş bu kare anlayacağınız. Şuan gitti

Oyla:
Çözüm

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
192
hım bizim başımıza gelmedi hiç bunu ögrendigimiz iyi oldu teşekkür ederim dostum.

Oyla:
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 11
Konular
46
benimde başıma gelmemişti ilkkez bu olayı gördüm ögrenmemiz iyi oldu

Oyla:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…