Live Call Translator çalışmıyor.

poweROOTone

Üye
Apple Sever
Konular
10
Merhabalar,
14 pro Max 16.1 dopamine kullanıyorum. Live Call translatoru önceden crackli kurdum. Çalışmadığını farkedince satın aldım. Satın aldığım da çalışmıyor. Otomatik olarak crackli de kurduğum ayarlar yükleniyor. Bu sorun olabilir mi? Ya da sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

rızabaycan21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
46
Merhabalar,
14 pro Max 16.1 dopamine kullanıyorum. Live Call translatoru önceden crackli kurdum. Çalışmadığını farkedince satın aldım. Satın aldığım da çalışmıyor. Otomatik olarak crackli de kurduğum ayarlar yükleniyor. Bu sorun olabilir mi? Ya da sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
ilk önce kaldır de tweak sonra orjinal tweak yükle sonra
İcleaner pro yu kurun.

Ayar Dosyaları kismindan istediginiz
Tweakin ayarlarini silebilirsiniz
Tweak ilk kurulduğu anki duruma gelir

IMG_0041.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

poweROOTone

Üye
Apple Sever
Konular
10
ilk önce kaldır de tweak sonra orjinal tweak yükle sonra
İcleaner pro yu kurun.

Ayar Dosyaları kismindan istediginiz
Tweakin ayarlarini silebilirsiniz
Tweak ilk kurulduğu anki duruma gelir

Ekli dosyayı görüntüle 12878
maalesef ayar dizinlerinde limneosa ait bir ayrıntı yok. komple jailbreaki kaldırıp , hatta telefonu sıfırlayıp öyle yeniden kurdum. Muhtemelen bu tweak arızalı. Kullanan biri varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
158
maalesef ayar dizinlerinde limneosa ait bir ayrıntı yok. komple jailbreaki kaldırıp , hatta telefonu sıfırlayıp öyle yeniden kurdum. Muhtemelen bu tweak arızalı. Kullanan biri varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.
dedigin tweak Limneos yaptığı ve bagımluılığı olan .limeneos ile kurulan tweak çevirme tweak
büyük ihtimal ile yeni günceleme gelecektir. bekle derim. sürüm uyuşmazlığı olabilir. yada ayarlarda var
bu galiba

1709230272800.png

Nabe72

Apple Sever
Konular
4
Merhabalar,

Teşekkürler.
Üstad nasıl satın aldınız siz ben alamıyorum PayPal olmuyor rica etsem yardımcı oluemusunuz ücret neyse hallederim teşekkürler

poweROOTone

Üye
Apple Sever
Konular
10
yurtdışında bir arkadaşım vasıtasıyla satın alıyorum. Bazı tweakler Türkiye'den visa master kart ile alınabiliyor.

Nabe72

Apple Sever
Konular
4
yurtdışında bir arkadaşım vasıtasıyla satın alıyorum. Bazı tweakler Türkiye'den visa master kart ile alınabiliyor.
Hocam nasıl visa master kart
İle alınıyor bir tweak lazım almaya çalışıyorum alamıyorum ne ettim ne etmedim olmadı…

Oflmr

Apple Sever
Konular
2
Evet bende bu tweakı satın aldım bende de çalışmadı. Limneosa yazdım çalışmıyor diye. Bir güncelleme ile çalışacaktır sanırım. Eğer çalışırsa paralı çeviri hizmeti veren apiler mevcut onlarıda satın alırım. Gerçekten işe yarar bir tweak

Geri