LockPlus Pro Türkçe

Konular
406
Tweak: LockPlus Pro
Açıklama: LockPlus, WebCycript gerektirmeyen bir LockPlus sürümüdür. Binlerce farklı temayı görüntülemenizi ve kurmanızı sağlayan LockHTML için bir widget ve bunu doğrudan kilit ekranınızdan gerçekleştirir.
Repo:
Versiyon: 2.5k
Uyumluluk. iOS 8:0 -15.x

1617994836673.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ellerinize sağlık teşekkürler. Bu temaları nereden temin edeceğiz? Tweak içinde göremedim de?

bu versiyon a guncelledigimde safe moda atıyor tweak sildim ayarları sıfırladım guncel versiyon yukledim yine safe moda attı

Temaları nereden temin edeceğiz? Tweak ara yüzünde bulamadım.

Açıklama: LockPlus, WebCycript gerektirmeyen bir LockPlus sürümüdür. Binlerce farklı temayı görüntülemenizi ve kurmanızı sağlayan LockHTML için bir widget ve bunu doğrudan kilit ekranınızdan gerçekleştirir.
Repo:
Düzenleyen. @OkkoOkan
Versiyon: 2.1.4k
Uyumluluk. iOS 8:0 -14.5.1

Ekli dosyayı görüntüle 12338
Kilit ekranından açılmıyo neden olabilir?

Repo:
Düzenleyen. @OkkoOkan
Versiyon: 2.1.4k
Uyumluluk. iOS 8:0 -14.5.1

Vazgeçilmezim teşekkürler...
9a90220845847ff1dbe4b96e3b1180c1.png

Ekrandan stok saati kaldıramıyorum bi türlü ayarlardan saati gizle dememe rağmen

Repo:
Versiyon: 2.4.1
Uyumluluk. iOS 8:0 -14.8.1
lisans. @onderazazi

Versiyon: 2.4.1 repomuza güncel edildi

Yeni Konular

Geri