Merhaba millet aranızda yeniyim :))

• Konbuyu başlatan imaj
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 4K

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
A7 2016 kullanıcısıyım root ws konular oluyor mu genellemede

merhaba hoşgeldiniz.. aramızda bilen kişiler var tabi fakat ağırlıklı apple jailbrek ve tweak içerikli .. sayfamız ama bilen kişler kaynaklara veya sorulara cevap vereceklerdir.. mutlaka arkadaşım
root ve room içerikler olacaktır

imaj

Apple Sever
Web sitesi
instagram.com
merhaba hoşgeldiniz.. aramızda bilen kişiler var tabi fakat ağırlıklı apple jailbrek ve tweak içerikli .. sayfamız ama bilen kişler kaynaklara veya sorulara cevap vereceklerdir.. mutlaka arkadaşım
root ve room içerikler olacaktır
Hos buldum tesekkurler

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Hoşgeldin arkadaşım root room içerikler zaman lâ olacaktir yeni sayfayiz 6 günlük da umarım daha geniş kapsamli cihazlarà destek içerikler olur zaman bıraz yardım durumunda bilen kişiler cevap verecektir tekrar hoşgeldin dostum

imaj

Apple Sever
Web sitesi
instagram.com
Hoşgeldin arkadaşım root room içerikler zaman lâ olacaktir yeni sayfayiz 6 günlük da umarım daha geniş kapsamli cihazlarà destek içerikler olur zaman bıraz yardım durumunda bilen kişiler cevap verecektir tekrar hoşgeldin dostum
O zaman hayırlı olsun dielim :) zamanla olur dediginiz gibi takipte kalıcam mutlaka hos buldum tesekkurler bu arada

Burak21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
Hosgeldin arkadaşım sefalar getirdin bu site iphone üzerine fakat bazen Room root içerikler oluyor kaynaklar ve bu Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar bölümde olacaktır 6 günlük ama hızlı büyuyor ?

imaj

Apple Sever
Web sitesi
instagram.com
Hosgeldin arkadaşım sefalar getirdin bu site iphone üzerine fakat bazen Room root içerikler oluyor kaynaklar ve bu Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar bölümde olacaktır
ALLAH razı olsun hoş buldum adaş tesekkurler sadece iphone olması biraz uzucu gibi adroid kullanıcısı da cok yogunlukta fakat adroid icin de bolum acarsınız ilerliyen zamanlar da die umuyorum :))

engin

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone 8 Plus
Hoşgeldin arkadaşım deliturk abi açılacak zaman içersinde demişti özellikle root room araçlar ve uygulamalar gibi iyi forumlar ?

Uğuя

Elit Üye
Üye
Apple Sever
hoşgeldin :) güzel sayfa yeni daha inşallah sürekli bir forum olur diye düşünüyorum arkadaşlar saglam gibi duruyor tema yazılım. bakalım

imaj

Apple Sever
Web sitesi
instagram.com
hoşgeldin :) güzel sayfa yeni daha inşallah sürekli bir forum olur diye düşünüyorum arkadaşlar saglam gibi duruyor tema yazılım. bakalım
ins daim olur guzel konular gelicegini umuyorum bende paylaşmak guzeldir hos buldum tesekkurler :))

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
hoşgeldin arkadaşım