Metal: Hellsinger oyunu geliyor (2022)

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623

Ritim Tabanlı FPS Oyunu Metal: Hellsinger Duyuruldu​

1639824545512.png
Şeytani düşmanlar, güçlü silahlar ve metal müzikle dolu 1. şahıs nişancı oyunu Metal: Hellsinger, yayınlanan fragmanla resmen duyuruldu. Ritim tabanlı aksiyon macera oyununda cehennemden gelen ölümcül yaratıkları öldürmek kadar metal müziğin ritmine ahenk sağlamak da kıymetli.

Metal: Hellsinger, DOOM'u andıran cehennem atmosferini, ritim tabanlı mekaniklerle birleştiriyor. Oyunda müziğin ritmine nazaran hareket ediyor ve saldırıyorsunuz. Puanınız, kombo metrenizin yükselmesini sağlayan çeşitli faktörlere bağlı olarak yükseliyor. Başkaca Devil May Cry'daki al kürelere misal halde, toplayacağınız ruhlarla yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Metal: Hellsinger'da müzik eşliğinde cehennemi birbirine katacaksınız
Metal: Hellsinger'da yarı insan, yarı şeytan ve intikam takıntılı bir karakter olarak cehennemin en güçlü topraklarında korkusuzca savaşacak ve Kızıl Yargıç ile destansı bir müsabakaya hazırlanarak şeytan ordularını ve başkanlarını yok edeceksiniz. Ritme ne kadar uyarsanız müzik o kadar çarpıcı hâle gelecek, düşmanlarınıza çok daha çokça yıkım getireceksiniz.

Yıkım götüreceğiniz uğursuz topraklar, binlerce cehennemin birleşiminden oluşuyor ve sizi Voke'un buzlu dünyasından Stygia'ın metalik atmosferine kadar kadar cehennemin en amansız bucaklarına götürecek. Hikayeyi bitirdikten sonra isterseniz liderlik tablolarını fethedebilecek ya da Uğraş Modu'nda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz.

Payday 2'de direktör, Battlefield 3 ve Battlefield: Bad Company 2 üzere oyunlarda baş dizayncı olarak vazife yapan David Goldfarb, girişimin öne çıkan isimleri arasında bölge alıyor. Başkaca oyunun müzikleri ise Matt Heafy (Trivium), Mikael Stanne (Dark Tranquillity), Björn Strid (Soilwork), ve Alissa White-Gluz (Arch Enemy) üzere metal yıldızları ile birlikte yaratıldı.

Metal: Hellsinger, gelecek yıl PS4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra yeni nesil konsollara da gelecek. Oyunun yayınlanan birinci fragmanıyla silahlara, mekaniklere ve metal müziğin ritmine daha yakından bakabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Geri