Tweak NetFence

yasinpolat21

Apple Sever
Adım
Yasin
Cihaz
iPhone 12
OS
Windows 10
BR
Chrome 124.0.0.0
Konular
8
BOOTSTRAP / SEROTONİN / ROOTHIDE İLE UYUMLU DEĞİLDİR

NetFence, cihazınızdan giden tüm ağ bağlantılarını kesen bir ağ izleme ayarıdır. Uygulamalar tarafından hangi ağ isteklerinin yapıldığını görmenize olanak tanır ve size bir uyarı sunarak bağlantıya izin verme veya bağlantıyı engelleme seçeneği sunar.
Mevcut özelliklerin tam listesi aşağıdadır:

• Her uygulama tarafından yapılan ağ isteklerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyin (arka planda çalışırken bile!)
  • Çalışma zamanında bir uygulama için belirli bağlantıya izin verin veya bağlantıyı engelleyin
  • İsteklere geçici veya kalıcı olarak izin vermek/engellemek gibi çeşitli seçenekler
  • Uygulama başına yapılandırılabilir ayarlar
  • Bir ana bilgisayarın tüm alt alan adlarına joker karakter sözdizimi kurallarıyla izin verin/engelleyin (Örneğin, *.facebook.com içeren bir kural, graph.facebook.com, mobile.facebook.com vb.'yi engelleyecektir.)
  • Tarayıcılar tarafından yapılan istekleri engelleme (hem uygulama içi safari hem de uygulamaların içinde kullanılan özel web görünümleri)
  • Daha iyi bir karar vermenize yardımcı olabilecek Reklamlar, Takipçiler, Kripto Madenciler gibi ana bilgisayar kategorilerini görüntüleyin
  • Bir uygulamanın oluşturduğu tüm ağ trafiğini herhangi bir istem olmadan kaydeden Sessiz Mod (Çok sayıda açılır pencereden rahatsız olmak istemiyorsanız kullanışlıdır, o zaman hangi ana bilgisayara izin vereceğinizi/engelleyeceğinizi uygulama ayarları ekranından inceleyebilirsiniz)
  • Bireysel kurallar belirlemeye gerek kalmadan etkinleştirilmiş herhangi bir uygulamada herhangi bir ana bilgisayar eşleşmesine izin vermek/engellemek için genel kurallar
  • İşletim sisteminin kendisi tarafından yapılan istekleri gizleyin (çoğunlukla apple.com ve icloud.com'a yapılan istekler)
  • Grafikleri ve ayrıntı listelerini kullanarak ağ istekleri istatistikleri
  • Gönderilen veriler, sunucu konumu, istek başlıkları gibi kayıtlı isteklerde bulunan bilgileri inceleyin
  • Belirli bir isteği ana makine veya uygulama adına göre hızlı bir şekilde arayın
  • Kaydedilen istekleri bir metin dosyasına aktarın
  • Üçüncü taraf ağ engelleyici yazılımında kullanılmak üzere kurulum kurallarını metne aktarın
  • Eşlenmemiş IP adreslerinin ait olduğu kuruluşları görüntüleyin
  • Pihole listelerini, dnsmasq dosyalarını, hosts dosyasını doğrudan Netfence'e aktarın

iOS Uyumluluğu Jailbreak Gerekli 13.0 - 16.7.7
Repo:
Sürüm 1.5.6
-İos 16.6 öncesi grafikler için hata mesajı kaldırıldı -Güncellenmiş ip adresleri bilgileri
1713417713019.png1713417743298.png1713417734309.png1713417726755.png1713417720262.png

engin

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone 8 Plus
OS
Windows 10