NetworkManager Türkçe

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Konular
385
Kontrol Merkezinden 2G / 3G / LTE bağlantısını
2G, 3G veya LTE gibi belirli bir bağlantı türünü kullanmaya zorlamanıza olanak tanır - tümü Denetim Merkezinizden tek bir tıklamayla.

Ayarlardan hangi bağlantı türlerini değiştirmek istediğinizi özelleştirebilirsiniz:

• Yalnızca bir seçenek seçerseniz (örneğin, LTE), modül, zorunlu LTE ile otomatik ağ seçimi arasında geçiş yapmak için basabileceğiniz standart bir CC geçişi gibi davranacaktır.
  • Birden fazla seçenek seçtiyseniz (örneğin, 3G ve LTE), modül, 3G'den LTE'ye, sonra otomatik ağ seçimine geri seçilen seçenekler arasında geçiş yapacaktır
Önemli:

• ESIM'lerle uyumlu değil
  • Taşıyıcınız LT-over Voice (VoLTE) özelliğini desteklemiyorsa, hiçbir sinyal almazsınız ve bağlantınız LTE'ye kilitlendiğinde çağrı alamaz veya arama yapamazsınız.
  • Bu ince ayarını kaldırmadan önce toggle özelliğini otomatik ağ seçimine ayarladığınızdan emin olun.
Repo: Repo:

ÜcreTsiz
IOS SÜRÜMLERI11 - 14.8.1

VERSIYON1.0.2

1563088424390.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

SheSouL

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
33
Kontrol Merkezinden 2G / 3G / LTE bağlantısını
2G, 3G veya LTE gibi belirli bir bağlantı türünü kullanmaya zorlamanıza olanak tanır - tümü Denetim Merkezinizden tek bir tıklamayla.

Ayarlardan hangi bağlantı türlerini değiştirmek istediğinizi özelleştirebilirsiniz:

• Yalnızca bir seçenek seçerseniz (örneğin, LTE), modül, zorunlu LTE ile otomatik ağ seçimi arasında geçiş yapmak için basabileceğiniz standart bir CC geçişi gibi davranacaktır.
  • Birden fazla seçenek seçtiyseniz (örneğin, 3G ve LTE), modül, 3G'den LTE'ye, sonra otomatik ağ seçimine geri seçilen seçenekler arasında geçiş yapacaktır
Önemli:

• ESIM'lerle uyumlu değil
  • Taşıyıcınız LT-over Voice (VoLTE) özelliğini desteklemiyorsa, hiçbir sinyal almazsınız ve bağlantınız LTE'ye kilitlendiğinde çağrı alamaz veya arama yapamazsınız.
  • Bu ince ayarını kaldırmadan önce toggle özelliğini otomatik ağ seçimine ayarladığınızdan emin olun.
Repo:
Twitter (@NoisyFlake) ve Reddit (u / NoisyFlake) ile destek.

Ücretli
IOS SÜRÜMLERI11 - 12

VERSIYON1.0.1

Ekli dosyayı görüntüle 4377

Bende bunu arıyordum ya

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
285
repomuza eklenmiştir... güle güle güle kullanın..

TheLastMohikan

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Serkan
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 15 Pro
Konular