Oynadığım Oyuna Kostüm hilesi yapmak istiyorum oyun dosyalarını nasıl görebilirim

Lust

Apple Sever
Adım
Yusuf
Meslek
Ticaret
Cihaz
İphone 11
Konular
2
Sürüm
16.6
Cihaz
İphone 11
Merhaba değerli trappledestek üyeleri rahatsız ettim kusura bakmayım mobile legends diye bir oyun var ve ben bu oyunda kostüm hilesi yapmak istiyorum oyun dosyalarına erişmem gerekiyor filza esign gibi uygulamalar yüklü fakat oyun dosyalarına erişemiyorum kilitli bana yardım edebilecek biri varmı not: cihaz ip 11 16.6 sürüm

Son düzenleme:

BuralardanGeciyordum

Apple Sever
Adım
Fatih
Meslek
Telefoncu
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
28
Bu tarz hileler cheat engine gibi programlardan offsetler bulunarak memory write yöntemiyle yapılıyor. Offsetleri bulursan kolay ama offset bulması o kadar kolay değil, uğraştırıyor.

Hile denilen şey, ilgili programın veya oyunun zafiyetini bularak normal process sürecine 3. parti işlem eklemektir. Zafiyet bulmak tersine mühendislik ile ilgili, açık bulup müdahale etmek ise sızma uzmanlığı ile ilgili. Kod ise bunu manuel yapmak yerine otomatik yapabileceğiniz bir sistem birkaç bilgi ile hile yapamazsınız.

Oyla:
KS
KS

Lust

Apple Sever
Adım
Yusuf
Meslek
Ticaret
Cihaz
İphone 11
Konular
2
Hocam cheat engine ile alakası yok elimde dosya var bunu oyunun dosyalarına aktarmam gerek ve herkes yapıyor

Oyla:

kemalak

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30
Hocam cheat engine ile alakası yok elimde dosya var bunu oyunun dosyalarına aktarmam gerek ve herkes yapıyor
Yapanlar var fakat bilgi vermezler yada anlatmazlar bu işi yabancılar çok iyi yapıyor araştır sor ama böyle olacak şu lazım demezler bu işte telegramda ipa crack gruplardan sor yardımcı olurlar belki

Oyla:

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
Esing veya filza ile unzip ederek yani çıkartıp paylod dosyasını görüp işlemleri yaptıktan sonra tekrar ipa etmeniz gereklidir

Ekli dosyalar

• IMG_0073.png
    IMG_0073.png
    245.9 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_0074.png
    IMG_0074.png
    106.7 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Oyla:
KS
KS

Lust

Apple Sever
Adım
Yusuf
Meslek
Ticaret
Cihaz
İphone 11
Konular
2
Esing veya filza ile unzip ederek yani çıkartıp paylod dosyasını görüp işlemleri yaptıktan sonra tekrar ipa etmeniz gereklidir
Hocam dediğinizden anlamadım özürdilerim neyi unziplemem gerek esing te bişey gözükmüyor

Ekli dosyalar

• IMG_3337.png
    IMG_3337.png
    218.3 KB · Görüntüleme: 1
Oyla:
KS
KS

Lust

Apple Sever
Adım
Yusuf
Meslek