Oyunlarda fps sorunu

babay22

Apple Sever
Konular
2
Arkadaşlar 12 mini kullanıyorum. Oyunlarda fps sorunu yaşıyorum. Bir anda 60 tan 30 a düşüyor. Çıkıp tekrar girince duzeliyor. Sonra yine yapiyor. Jailbreak kaldırıp da denedim sonuç aynı. Ekran kaydı alırken bu sorunu yapmadığı icin videolu gosteremiyorum. Ekran kaydını kapatinca sorun yine basliyor. Sizde de böyle bir şey var mı? Sürüm 14.2.1

Arkadaşlar 12 mini kullanıyorum. Oyunlarda fps sorunu yaşıyorum. Bir anda 60 tan 30 a düşüyor. Çıkıp tekrar girince duzeliyor. Sonra yine yapiyor. Jailbreak kaldırıp da denedim sonuç aynı. Ekran kaydı alırken bu sorunu yapmadığı icin videolu gosteremiyorum. Ekran kaydını kapatinca sorun yine basliyor. Sizde de böyle bir şey var mı? Sürüm 14.2.1
Cihazı aynı sürüme restore edip denediniz mi ?

Hiç isinmiyor. Oyundayken bir anda takilmaya başlıyor takıla takıla ilerliyor. Control center için yukarıdan indirince bile duzeliyor. Ya da oyunu alta alıp tekrar girince. Sonra yine sorun başlıyor. Çözemedim.
O zaman oyun ile ilgili bir sorun olabilir. Zamanla cihazın Ram'i vs donanımı dolduruyordur oda kasmaya neden oluyordur.

icleaner ile sürekli temizliyorum. Başka bir a14 cihazda denemek lazım
Başka bir cihazda denemekte fayda var. Ondada yaparsa oyunda problem vardır. Eğer yapmazsa cihazda donanımsal bir sorun olabilir. Çünkü sıfırlayıp denemiştiniz aynı sorunu yaşamıştınız.

Başka bir cihazda denemekte fayda var. Ondada yaparsa oyunda problem vardır. Eğer yapmazsa cihazda donanımsal bir sorun olabilir. Çünkü sıfırlayıp denemiştiniz aynı sorunu yaşamıştınız.
Uzun zamandır uğraşıyorum. Otomatik parlaklığı kapatınca sorun kalkıyor. Açınca yine başlıyor. Videoda homebar ile app switcher a girip tekrar oyuna dönünce duzeliyor.
Ekli dosyayı görüntüle IMG_0023.MP4

Uzun zamandır uğraşıyorum. Otomatik parlaklığı kapatınca sorun kalkıyor. Açınca yine başlıyor. Videoda homebar ile app switcher a girip tekrar oyuna dönünce duzeliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 12825
Oyun daha iPhone 12 için stabile edilememiş olabilir. Eğer bu sorunu sadece bu oyunda yaşıyorsanız kesinlikle oyun ile alaklı bir sorundur.

Yeni Konular

Geri