Paypal hesabı aktif olan var mı?

Mauroooo

Apple Sever
Konular
3
Hocalarım herkese iyi günler dilerim uzun bir süredir Apple watch’ımı üst sürümlere güncellemek istiyorum da legizmo kincaid kurdum yükselttim fakat birkaç hata aldım bende legizmo lighthouse’a geçmek istiyorum fakat benden paypal hesabıyla ödeme yapmamı istiyor chariz sitesi mâlum Türkiye’de kullanımı kalktığı için eğer yurtdışı üstünden paypal hesabı aktif olan varsa tweak’i almak istiyorum da yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim iyi günler herkese tekrardan

Hediye kofu galiba biri tarafından var ise hediye edebiliyor code verip
Anladım o da pek mümkün değil galiba patreon üstünden alayım desem aylık ödeme yapılıyor çok fazla oluyor o yüzden umarım vardır paypalı olan :(

Hediye kofu galiba biri tarafından var ise hediye edebiliyor code verip
Patreondan satın alsam beta access nasıl kuruluyor tweakler biliyor musunuz adminim chariz yerine patreondan aldığımda nasıl kurulacağını bilmiyorum da reposu da yok galiba göremedim(biraz baktım şimdi uygulaması varmış galiba oradan kuruluyor anladığım kadarıyla patreonun)

Patreondan satın alsam beta access nasıl kuruluyor tweakler biliyor musunuz adminim chariz yerine patreondan aldığımda nasıl kurulacağını bilmiyorum da reposu da yok galiba göremedim(biraz baktım şimdi uygulaması varmış galiba oradan kuruluyor anladığım kadarıyla patreonun)
Büyük ihtimal dosya olarak verilecektir yani deb uzantılı bu debide bagımlılık var ise yükleyip filza ile debi yüklemek respring etmek

kolay gelsin hocam alacağınız tweakleri mesaj olarak bana bildirirseniz küçük bir komisyon almak kaydıyla alabilirim

Bu olayın olması güzel olmuş en azından ihtiyaçsa alma imkanımız var 🙏

Merhabalar.
Devrim abi yönlendirdi, paypal ile callbar XS satın almak istiyorum, Doğan hocamın yardımcı olacağını söyledi. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri