Photo manager hakkında Fotograflar sekmesini gizleme ?

Oguzcand

Apple Sever
Konular
10
Merhaba photo manager tweakinde gizlediğim albüm içerisindeki fotoğrafların, tüm fotoğraflar sekmesinde görünmemesi için ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
telefonun kendisinde. o özellik var saten gerek varmı ? istedigin resimleri gizleme özeligiyle istedigin görünmemesini istedigin resimleri gizleyebirsin.. yöntemi istersen .. resimli anlatırım ..

Oguzcand

Apple Sever
Konular
10
telefonun kendisinde. o özellik var saten gerek varmı ? istedigin resimleri gizleme özeligiyle istedigin görünmemesini istedigin resimleri gizleyebirsin.. yöntemi istersen .. resimli anlatırım ..
Evet biliyorum o özelliği ancak photomanagerde istediğimizde parmak izi ile kilitleyip açmak kolay olduğu için kullanım rahatlığı var.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Evet biliyorum o özelliği ancak photomanagerde istediğimizde parmak izi ile kilitleyip açmak kolay olduğu için kullanım rahatlığı var.

bilen biri varsa çözün arkadaşlar ben okadar ince ayrıntılara girmedigim için :D kurmadım hiç öyle tweak

Oguzcand

Apple Sever
Konular
10
?gizli albümüne şifre veya touch id ile giriş yapmak gibi bir seçenek varmı? Yani gizlesek bile alt segmede basitçe ulaşılabiliyor

Oguzcand

Apple Sever
Konular
10
Çözüldü kitlenebilir

Geri