Pokemon go çalıştırma jailbreak gerekli

GoldenGhosterr

Apple Sever
Konular
2
ÇALIŞIYOR!!!!!!
Pokemon go yu çalıştırmak için yapmanız gerekenler çok basit.
Cydia
1-İlk önce vnodebypass indiriyoruz ( )
2-Sonra cydia ile gelen bingner repodan libkrw indiriyoruz
3-İsterseniz orjinal apple storedan (hile için 5 e bakın) isterseniz ipogo sitesinden ipa indirip (hile çalışıyor) oyunu indirin
4-vnodebypass a girib enable ye tıklayın oynayın sonra oyunu kapattığınızda bypassi kapatınız
5-Apple storedan indirdikten sonra bu repodan ( ) ipogo indiriyoruz sonra vnodebypass’den start ipogo launcher a tıklıyoruz oyun kendiliğinden açılıcıktır sonrasında oyunu kapatmadan kill ipogo launcher a tıklıyoruz

Sileo için her şey aynı sadece libkrw yerine sileo ile gelen procursur repodan libdimeo0 indirip devam ediyorsunuz aynı şeylere iyi eğlenceler

Eğer olmazsa kernbypass kaldırın iCleaner yapın sonra vnodebypass ile tekrar deneyin (kernbypass geri indirebilirsiniz)

İos 13 ise kernbypass çalışıyor diyorlar (test edilmedi) bu yöntem ios 14 için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pokemon go yu çalıştırmak için yapmanız gerekenler çok basit.
Cyida
1-İlk önce vnodebypass indiriyoruz ( )
2-Sonra cydia ile gelen bigner repodan libkrw indiriyoruz
3-İsterseniz orjinal apple storden (ipogo tweak çalışmıyor) isterseniz ipogo sitesinden ipa indirip (hile çalışıyor) oyunu indirin
4-vnodebypass a girib enable ye tıklayın oynayın sonra oyunu kapattığınızda bypassi kapatınız

Sileo için her şey aynı sadece libkrw yerine sileo ile gelen procursur repodan libdimeo0 indirip devam ediyorsunuz aynı şeylere iyi eğlenceler

İos 13 ise kernbypass çalışıyor diyorlar (test edilmedi) bu yöntem ios 14 için
Denedim ama ipogo ile çalıştıramadım

start ipogo launcher a tıklıyoruz oyun kendiliğinden açılıcıktır
buraya kadar geldim.. oyun kendilinden açılmıyor.

Yeni Konular

Geri